chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

 
 

Blog

V koolitajate mittekonverentsi ideekorje

01/04/2019
przez Georgi SKOROBOGATOV
Język: ET

Head täiskasvanute koolitajad

Euroopa täiskasvanuhariduse veebikeskkonna EPALE Eesti keskus on alates 2015. aastast korraldanud kolme koolitajate mittekonverentsi: ÕPPIMISE KOHTÕIGE AEG ÕPPIDA = ÕIGE AEG KATSETADA!KUS KOGU, SEAL VÄGE ja 2018. aastal korraldasime mittekonverentsi ÕPI NAGU FILMIS: KOOLITAJA OBJEKTIIVIS üheskoos ETKA Andrasega.

Sel aastal korraldavad ETKA Andras ja EPALE Eesti keskus koolitajate mittekonverentsi 21. novembril 2019.

Selleks, et mittekonverentsi sisu vastaks sihtgrupi ja valdkonna vajadustele, ootame teie ettepanekuid probleemide, teemade ja osalejate osas. Ettepanekud palume esitada hiljemalt 16. aprilliks 2019 selle vormi kaudu.

Eelmiselt mittekonverentsilt saadud tagasisidest joonistusid välja ka mõned teemad, mille üle sooviti tulevikus arutleda. Nende teemade hulgas võib välja tuua koolitaja roll, tööjõu ja tööturu olukord, koolitaja konkurentsivõimelisus ja kvaliteet, uued süsteemid ning lahendused abistamaks koolitajat aga ka tulevikutöötaja ja vanemaealiste kaasamise ning koolitamise teemad.


Selleks, et eesoleva mittekonverentsi ideekorje jaoks inspiratsiooni saada soovitame ka (taas)tutvuda 2018. aastal toimunud IV mittekonverentsist sündinud blogipostituste ja veebiaruteluga.

2017. aasta mittekonverentsi kokkuvõtteid saab inspiratsiooni saamiseks lugeda siit:

 

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Wyświetla 1 - 1 z 1
  • Obrazek użytkownika Jüri Ginter
    Kõigepealt tuleks sõnastada eesmärk ja väljundid ja alles seejärel saab hakata arutlema järgmiste küsimuste üle. Minu meelest oleks aeg lõpetada selliste konverentside korraldamine, kus kuulatakse "huvitavaid" inimesi ja milleski kokku ei lepita. Palun kirjutage jyri.ginter@gmail.com, kui eesmärgid ja väljundid on sõnastatud.