chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Electronic Platform for Adult Learning in Europe

 
 

Newsroom

EPALE kļūst četrus gadus veca!

26/04/2019
Language: LV
Document available also in: EN SL EL HU

/en/file/epale-anniversaryEPALE Anniversary

EPALE Anniversary

 

2019. gada aprīlī EPALE svin četrus pastāvēšanas gadus. Kopienas dalībnieku skaits pagājušajā gadā vien pieauga par 15 000 cilvēku, un tagad EPALE var lepoties ar 52 000 reģistrēto biedru. EPALE ģimenei pievienojās arī divi jauni Nacionālie atbalsta dienesti – Grieķijā un Maķedonijā. Tas nozīmē, ka pieaugušo izglītības kopienas biedri tagad var saņemt palīdzību un atbalstu dzimtajā valodā 38 valstīs un reģionos visā Eiropā!

EPALE ir pašas kopienas virzīta platforma, tāpēc mēs pateicamies kopienas biedriem par piedalīšanos šajā ceļojumā, ar savu pienesumu palīdzot mums augt un veidot EPALE par noderīgu rīku pieaugušo izglītības profesionāļiem visā Eiropā.

Pievienojieties svinībām sociālajos medijos, izmantojot mirkļbirku #EPALECelebrates

Noskatieties mūsu jauno video Iepazīstiet EPALE: Elektronisko platformu pieaugušo izglītības profesionāļiem un komentāros dalieties savās pārdomās ar mums!

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn