Overslaan en naar de inhoud gaan
Resource Details
BRON

The Workforce View in Europe in 2018 - barometr odczuć pracowników w Europie

83% pracowników wierzy w poziom swoich umiejętności. Pracownicy hiszpańscy są najbardziej pewni poziomu swoich umiejętności (89%), a pracownicy holenderscy najmniej (79%). Krajem, który odnotował wzrost wiary w swoje umiejętności jest Polska - wynika z "The Workforce View in Europe 2018".

Raport po raz kolejny dostarcza bardzo potrzebnego barometru przedstawiającego odczucia pracowników w ośmiu regionach Europy. Publikacja zawiera informacje na temat kwestii biznesowych takich jak optymizm i zatrzymanie pracowników, rozwój umiejętności i kariery, wyzwania związane z wydajnością, technologia i automatyzacja, samopoczucie i dyskryminacja.Dzięki badaniu, w którym udział wzięło niemal 10 000 pracowników z Francji, Niemiec, Włoch, Holandii, Polski, Hiszpanii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii - możemy porównywać nastroje pracowników w różnych krajach.

Badanie zostało przeprowadzone przez agencję ds. badań opinii publicznej Opinion Matters w imieniu ADP, w lecie 2017 roku. Badanie objęło 9 908 pracujących osób dorosłych w ośmiu regionach Europy: Francja, Niemcy, Włochy, Holandia, Polska, Hiszpania, Szwajcaria i Wielka Brytania.

Raport dostępny jest do pobrania na stroniehttps://www.adp.pl/wszystko-o-kadrach/zaangazowanie-pracownikow-zarzadz…

 

Resource Details
Auteurs van het materiaal
ADP
Type materiaal
Studies en rapporten
Land
Publicatiedatum
Login (0)

Want to add a resource ?

Don't hesitate to do so! Click the link below and start posting a new resource!