Overslaan en naar de inhoud gaan
Resource Details
BRON

Storyteller – výukový materiál pro vyprávění příběhů

Výukový materiál vznikl jako metodika pro budoucí storytelling jako zážitkovou vzdělávací metodu v projektu Erasmus + "Zmocňování osob ohrožených sociálním vyloučením rozvojem vypravěčských technik v méně rozvinutých zemích EU", zkráceně "StoryTeller". Publikaci připravilo konzorcium partnerů ve vazbě na poslední výzkum v této oblasti v zemích, z nichž pocházejí partnerské organizace. Závěry výzkumu byly publikovány na stránce Compendium.

Závěry a lekce z Kompendia popisují různé způsoby storytellingu ve vazbě na téma sociálního vyloučení. Na jeho základě vznikl i vzdělávací program, publikovaný na vzdělávací platformě projektu: http://learnstorytelling.eu/course/curriculum-design/ a http://learnstorytelling.eu/become-a- facilitator /.

Tento rok budeme kurikulum testovat v našich partnerských organizacích v rámci vzdělávacích kurzů v Severním Irsku a v dalších zemích. Cílovou skupinou budou vždy lidé ohrožení sociálním vyloučením.

Budeme rádi za zpětnou vazbu k publikovaným materiálům.

 

 

Moira Kobše pracuje jako projektová manažerka ve společnosti OZARA, zaměřenou na péči o postižené. V minulosti se věnovala zejména informálnímu učení a jeho významu pro mladé lidi, moderními formami vzdělávání a rovněž nabídkou neformálních vzdělávacích workshopů, hlavně pro mladé lidi. 

Resource Details
Auteurs van het materiaal
project Erasmus+ “Empowerment of persons under risk of exclusion through development of storytelling professional training in under-equipped EU countries
Type materiaal
Onderwijsmiddelen voor afstandsonderwijs
Land
Publicatiedatum
Taal van het document
Login (2)

Wil je een andere taal?

Dit document is beschikbaar in meerdere talen. Kies de taal hieronder.

Want to add a resource ?

Don't hesitate to do so! Click the link below and start posting a new resource!