chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronisch platform voor volwasseneneducatie in Europa

Leermiddel

Mokymo programa specialistams, dirbantiems su smurtautojais ir asmenimis, nukentėjusiais nuo smurto

Taal: LT

Gepost door Gintarė Černikienė

Mokymų programa buvo parengta NORDPLUS ADULT projekto „Skandinavijos ir Baltijos šalių bendradarbiavimas siekiant sukurti kompleksinės pagalbos teikimo mokymų programą suaugusiųjų švietėjams, kurie dirba / nori dirbti su smurtautojais ir jų aukomis“ rėmuose.

Ši programa skirta mokymų organizatoriams, kurie ruošia programas, skirtas rengti specialistus dirbti su smurtautojais ir jų aukomis. Mokymo programą taip pat gali naudotis suaugusiųjų švietėjai (psichologai, socialiniai darbuotojai, konsultantai ir kt.), kurie turi patirties dirbti su asmenimis, panaudojusiais smurtą artimoje aplinkoje arba nukentėjusiais nuo jo.

Šioje mokymo programoje projekto partneriai pasirinko pristatyti mokymo planus, medžiagą, kurie gali būti naudingi rengti suaugusiųjų švietėjus dirbti su:

  • asmenimis, kurie smurtavo šeimoje, artimuose santykiuose;
  • moterimis, vyrais, kurie patyrė smurtą artimoje aplinkoje;
  • vaikais, kurie patyrė ar matė smurtą šeimoje.
Auteurs van het materiaal: 
Gintarė Černikienė, Asta Jaseliūnienė, Jo Sakariassen, Robert Enedahl, Camilla Andersson, Björg Sveinbjörnsdóttir, Lísbet Harðar Ólafardóttir
Publicatiedatum:
vrijdag, 25 mei, 2018
Type materiaal: 
Onderwijsmiddelen voor afstandsonderwijs
Land:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

1 - 1 van 1 weergegeven
  • afbeelding van Rita Vargalytė
    Nors ši mokymo programa skirta mokymų organizatoriams, kurie ruošia programas, skirtas rengti specialistus dirbti su smurtautojais ir jų aukomis, tačiau ja gali pasinaudoti ir sėkmingai taikyti pateiktą patarimus kiti suaugusiųjų švietimo teikėjai. Ypač rekomenduočiau susipažinti su šia medžiaga neformaliojo suaugusiųjų švietimo teikėjus savivaldybėse. Mokymo programoje pateikti suaugusiųjų mokymosi principai, mokymosi metodai ir pan. Dėkoju autoriams.