chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronisch platform voor volwasseneneducatie in Europa

Blogs

Asi ei ole enam rakendustes: sotsiaalmeedia aastal 2018

23/02/2018
door Markus Palmén
Taal: ET
Document available also in: EN PL HU

 

Revolutsiooniline sotsiaalvõrgustik, valimiste läbiraputaja, meediamull, nuhtlus, õppevahend. Mistahes sotsiaalmeedia teie arvates on, üks asi on selge – selle kogukonna platvormidest olete te ümbritsetud ja neist ei pääse, nad on mitmekülgsed ja pidevas muutumises. Sotsiaalmeedia kasutamine on tänapäeval pea kõigi kutsealade puhul elementaarseks eelduseks, seealhulgas täiskasvanuhariduses.   

Millised on tõenäolised suundumused sotsiaalmeedia sisu ja tehnoloogia vallas aastal 2018? Milliseid oskusi vajavad tavakasutajad selleks, et kiirelt muutuvas sotsiaalmeediakeskkonnas tõhusalt navigeerida ja suhelda? EPALE pöördus nõuannete saamiseks Soome kommunikatsioonifirma Joy&Order suhtlusnõuniku Larissa Rima poole. Hoiatusprognoos: rakendused ei ole enam esmatähtsad.


EPALE veebruarikuu temaatiliseks fookuseks on sotsiaalmeedia roll täiskasvanuõppes. Lugege selleteemalisi materjale:

Kui see aartikkel on teie arvates huvitav, siis ehk pakub teile huvi ka järgmise kuu teema: võrdõiguslikkus ja kaasatus täiskasvanuõppes. Ärge unustage osaleda veebipõhises arutelus sel teemal 22. märtsil.


Markus Palmen on vabakutseline ajakirjanik, kirjanik ja audiovisuaalse meedia produtsent. Alates augustist 2017 on ta olnud EPALE temaatiline koordinaator poliitikate kujundamise alal. Markus oli 8 aastat Euroopa elukestva õppe ajakirja  [European Lifelong Learning Magazine] juhtiv toimetaja ja peatoimetaja.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn