chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronisch platform voor volwasseneneducatie in Europa

Leermiddel

Co czeka firmy w Polsce w 2020 roku?

Taal: PL

Gepost door Monika Dawid-Sawicka

Odpowiedź na pytanie, jak na aktualnym roku szkolić i edukować pracowników może nie być łatwa, jeśli nie zrozumiemy zmian na nim zachodzących. Raport jakościowy, w ramach którego na pytanie: co czeka firmy działające w Polsce w 2020, odpowiada 19 prezesów, członków zarządów i rad nadzorczych firm działających w Polsce, to wartościowa lektura spojrzenia na polski rynek z aktualnej perspektywy. W centrum uwagi wyzwania: technologiczne, społeczne, ekonomiczne, prawne i etyczne. Warto też zwrócić uwagę na formę przygotowania raportu - metodę indukcji, w ramach której w pierwszym etapie zostały zidentyfikowane zjawiska szczegółowe, omawiane przez poszczególnych rozmówców a w kolejnym kroku skonfrontowano je z wyzwaniami i trendami opisywanymi w publikacjach i raportach.
Rozumienie wyzwań, z którymi mierzą się firmy jest drogą do wypracowywania kierunków rozwoju pracowników, którzy je współtworzą.

Auteurs van het materiaal: 
Julita Dąbrowska i Stowarzyszenie Interim Managers
Publicatiedatum:
donderdag, 7 december, 2017
Type materiaal: 
Overig
Land:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn