chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronisch platform voor volwasseneneducatie in Europa

Leermiddel

„Erasmus+“ programos įgyvendinimo Lietuvoje tarpinis vertinimas

Taal: LT
Document available also in: EN

Gepost door Kristina MALDONIENĖ

Programa „Erasmus+“ (2014-2020) yra Europos Sąjungos švietimo, profesinio mokymo, jaunimo ir sporto finansavimo programa, kuri apima visas ankstesnes šiose srityse įgyvendintas Europos Sąjungos programas. Programa siekia suteikti galimybes jauniems žmonėms studijuoti, mokytis, įgyti darbo patirties arba imtis savanoriškos veiklos užsienyje ir tokiu būdu spręsti jaunimo nedarbo bei įgūdžių spragų problemas. Taip pat programa siekia padidinti Europos švietimo, mokymo, jaunimo įstaigų ir sistemų kokybę bei aktualumą per jų bendradarbiavimą inovacijų ir keitimosi gerąja patirtimi tikslais.


Šis tarpinis programos „Erasmus+“ įgyvendinimo Lietuvoje vertinimas buvo atliekamas Švietimo mainų paramos fondo (ŠMPF), kuris yra atsakingas už programos administravimą švietimo ir mokymo srityse, užsakymu. Vertinimo tikslas – įvertinti programos „Erasmus+“ indėlį į Lietuvos švietimo ir mokymo kokybės gerinimą, į jaunimo neformalaus ugdymo ir darbo su jaunimu kokybės gerinimą Lietuvoje bei pateikti programos indėlio Lietuvoje gerosios praktikos pavyzdžius. Kartu su vertinimo išvadomis pateikiamos ir rekomendacijos dėl programos tobulinimo.


Vertinimo metu buvo atliekama pirminių ir antrinių šaltinių analizė, gerosios praktikos pavyzdžių analizė, daugiau nei 40 interviu su skirtingų grupių respondentais (nacionalinių agentūrų ir steigėjų atstovais, projektų vykdytojais), taip pat buvo suorganizuotos 3 fokusuotos grupinės diskusijos su skirtingų programos veiksmų vykdytojais.

Auteurs van het materiaal: 
Viešosios politikos ir vadybos institutas
Publicatiedatum:
maandag, 26 juni, 2017
Taal van het document
Type materiaal: 
Studies en rapporten
Land:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email