chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronisch platform voor volwasseneneducatie in Europa

Leermiddel

Ścieżki poprawy umiejętności - nowe możliwości edukacyjne dla dorosłych

Taal: PL
Document available also in: FI NL MT CS DE LV HU DA SK

Gepost door Justyna Bednarz

Niemal 70 milionów Europejczyków ma problemy z czytaniem, pisaniem, wykonywaniem prostych obliczeń lub korzystaniem z komputera. Nowa inicjatywa "Ścieżki poprawy umiejętności (Upskilling Pathways)" dzięki dopasowanym możliwościom uczenia się i ocenom umiejętności, umożliwi nowy start osobom potrzebującym podstawowego rozwoju umiejętności, aby zdobyły  minimalny poziom umiejętności czytania i pisania, umiejętności liczenia i umiejętności cyfrowych oraz szerszego zestawu umiejętności. Więcej informacji na temat Upskilling Pathways znajdziesz w ulotce (poniżej do pobrania) - dowiedz się, jak możesz się zaangażować.

 

Auteurs van het materiaal: 
Komisja Europejska
ISBN: 
KE-04-17-437-EN-N
Publicatiedatum:
maandag, 14 augustus, 2017
Taal van het document
Type materiaal: 
Overig
Land:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email
Refresh comments Enable auto refresh

1 - 4 van 4 weergegeven
 • afbeelding van Laura Bautra
  Var šķist dīvaini, bet pasaulē ir daudz cilvēku, kuriem viekāršas darbības kā lasīšana, rakstīšana var šķist grūtas. Ikdienā mēs par to pat neaizdomājamies. Upskilling Pathways iniciatīva ir lieliska iespēja, lai celtu šo cilvēku pašapziņu un spējas. Man šķiet labi, ka sākumā tiek pārbaudīs cilvēka pašreizējais zināšanu līmenis ,lai zinātu, ko nepieciešams uzlabot vai mācīties no jauna. Tas cilvēkiem paver daudz jaunas iespējas dzīvē, ļauj iekļauties darba tirgū un būt pašpārliecinātākiem par savām iespējām. 
 • afbeelding van Rebeka Raupa
  Prasmju pilnveides projekts ir lieliska iespēja personām, kuras dažādu iemeslu dēļ nav varējušas iegūt prasmes dažādās jomās. Būtiski pieminēt to, ka pirms tam tiek pārbaudīts šo personu zināšanu līmenis, lai varētu noteikt, kādas prasmes ir nepieciešams iegūt un uzlabot. Šis projekts sniedz lielisku iespēju personām, kuras nav varējušas iekļauties darba tirgū, veiksmīgi iegūt šādu iespēju.
 • afbeelding van Madara Lārmane
  Mūsdienās liekas pašsaprotami un mēs pieņemam, ka cilvēki māk rakstīt, lasīt, aprēķināt vienkāršas darbības un izmantot datoru, taču realitāte ir pavisam citādāka. Tas ir iepriecinoši, ka citi aizdomājas arī par cilvēkiem, kuriem nav attīstītas šīs mums tik viegli saprotamās prasmes, jo ne vienmēr cilvēkam ir bijusi iespēja tās iemācīties dzīves laikā. 70 miljoniem cilvēku Eiropā ir grūtības ar šīm prasmēm, kas ir šokējošs skaitlis, tāpēc šī publikācija ir ļoti noderīgs materiāls cilvēkiem, kuriem jāattīsta lasīšanas, rakstīšanas, rēķināšanas un citas prasmes. 
 • afbeelding van Dace Marhiļeviča
  Prieks, ka arī pieagušajiem ir iespēja apgūt prasesmes, kuras agrāk nav bijis iespējasm iemācīties. Pozītīvi arī ir tas, ka paši pieaugušie nekautrējas un vēlas apgūt darbības, kas citiem liekas pašsaprotamas - lasītprase, rēķināšana. Kā arī uzskatu, ka mūsdienās parsemes, kas saistītas ar digitālām iespējām ir nozīmīgas un paver daudzas iespējas kā savu dzīvi atvieglot, tapēc tas šķiet pozitīvi, ka arī tas piegušajiem tiem apmācīts.