chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronisch platform voor volwasseneneducatie in Europa

Leermiddel

Raport: Kompetencje przyszłości w firmach rodzinnych 2017

Taal: PL

Gepost door Edyta Długoń

Autorem raportu jest Fundacja Firmy Rodzinne, a partnerami badania są firma doradcza EY i Bank Pekao SA. Jak podają autorzy opracowania, celem badania było sprawdzenie, jakie kompetencje są kluczowe do osiągnięcia sukcesu rynkowego w zmieniającym się otoczeniu. Wnioski z badań mogą stanowić inspirację dla organizatorów szkoleń w MŚP podczas tworzenia oferty szkoleniowej. 

Edyta Długoń – ekspert w zakresie planowania, realizacji i ewaluacji projektów edukacyjnych dla osób dorosłych, trener.

Auteurs van het materiaal: 
Fundacja Firmy Rodzinne
ISBN: 
ISBN: 978-83-942980-1-2
Publicatiedatum:
woensdag, 26 april, 2017
Taal van het document
Type materiaal: 
Studies en rapporten
Land:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email
Refresh comments Enable auto refresh

1 - 1 van 1 weergegeven
  • afbeelding van Beata Ciężka

    Raport „Kompetencje przyszłości w firmach rodzinnych”  można potraktować, jako doskonałą analizę potrzeb szkoleniowych firm. Zamieszczone w raporcie analizy mogą być inspiracją dla osób opracowujących ofertę szkoleniową dla pracodawców i pracowników, ale również dla nauczycieli, w tym szczególnie nauczycieli w szkołach zawodowych.

    Raport „Kompetencje przyszłości w firmach rodzinnych” opiera się w swojej koncepcji merytorycznej ma raporcie z 2011 roku „Future Work Skills 2020” opracowanym przez amerykański Institute for the Future z siedzibą w Palo Alto.  W raporcie tym przedstawiono interesującą koncepcję kluczowych zmian, które kształtują współczesne warunki pracy i prowadzenia biznesu oraz listę kompetencji, które są konieczne aby tym warunkom sprostać.

     

    Beata Ciężka – ewaluatorka programów i projektów (w tym projektów szkoleniowych), jest autorką i realizatorską szkoleń z zakresu ewaluacji, była wieloletnim wykładowcą na studiach podyplomowych z ewaluacji na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Handlowej. Specjalizuje się w badaniach jakościowych i analizach eksperckich. Jest Ambasadorką EPALE.