chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronisch platform voor volwasseneneducatie in Europa

Leermiddel

Pokyny pro rozvoj politik a systémů celoživotního poradenství REFERENČNÍ RÁMEC PRO EU A KOMISI

Taal: CS

Gepost door Daniela Krtičková

Tento nezávislý dokument byl vypracován z pověření Evropské sítě politik celoživotního poradenství (ELGPN), sítě členských států, které jsou příjemci finanční podpory EU v rámci programu Erasmus+. Vyjádřené názory jsou názory ELGPN, jež nemusejí nezbytně odrážet oficiální stanovisko Evropské komise ani kterékoli osoby Komisi zastupující.
Rámec a obsah pokynů vycházejí ze znalostí a zkušeností členů Evropské sítě politik celoživotního poradenství a dále z konzultací s příslušnými útvary pro politiku GŘ EAC a GŘ EMPL, CEDEFOP a ETF, EUPARL a dalších evropských (ETUC, FEDORA/EAIE, Evropská síť veřejných služeb zaměstnanosti, Euroguidance) a mezinárodních organizací (IAEVG, ICCDPP). Pokyny rovněž čerpají z poznatků získaných ze studií politik a posouzení kariérového poradenství realizovaných OECD, Světovou bankou, UNESCO, MOP a agenturami EU, např. CEDEFOP a ETF, a dále ze zkušeností nečlenských zemí EU. Tento nástroj shrnuje práci, kterou v oblasti rozvoje politik vykonaly členské státy ELGPN v období 2007–15. ELGPN děkuje za podporu, kterou při tvorbě pokynů poskytl Dr. John McCarthy.
©

Auteurs van het materiaal: 
Evropská síť politik celoživotního poradenství (The European Lifelong Guidance Policy Network, ELGPN)
ISBN: 
978-951-39-6347-7
Publicatiedatum:
dinsdag, 27 december, 2016
Taal van het document
Type materiaal: 
Nationaal en beleid
Land:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email