chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronisch platform voor volwasseneneducatie in Europa

Blogs

Webinár: Ako na online vzdelávanie v časoch pandémie a po nej?

30/08/2020
door Peter Baláž
Taal: SK

"Ako na online vzdelávanie v časoch pandémie a po nej?" - taký bol názov prezentácie - webinára, ktorý sa uskutočnil 26.8. naživo a bol vysielaný cez Youtube. Počas webinára boli predstavené rôzne nástroje a e-learningové platformy, ktoré vedia pomôcť s online vzdelávacími aktivitami. Okrem toho bola predstavená aj nová, bezplatná webstránka na výučbu poľštiny online - www.polski.info.

Webinár pripravilo občianske združenie "Edukácia@Internet", ktoré sa tvorbe online nástrojov a všeobecne e-learningu venuje už 15 rokov. Na svojom konte už má desiatky úspešných projektov, mnohé web-stránky majú státisícovú návštevnosť (napr. web na nemčinu: www.deutsch.info už má dokonca viac ako pol milióna návštevníkov z celého sveta, stránka na slovenčinu www.slovake.eu ich má už 99.000). Webinár viedol Michal Grodza, projektový manažér združenia Edukácia@Internet.

Tento webinár si možno stále pozrieť na tomto odkaze: https://www.youtube.com/watch?v=o8VA4MBNQYI

polski_webinar
 
 
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email