chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronisch platform voor volwasseneneducatie in Europa

Leermiddel

Zaļā brīvība izveidojusi stratēģiju kampaņai par pārtikas atkritumu mazināšanu mājsaimniecībās

Taal: LV

Gepost door Ginta Salmina

Šī stratēģija apkopo informāciju par sabiedrības izpratnes veicināšanas kampaņu “Ar cieņu par pārtiku”, kas no 2018. gada līdz 2021. gadam tiek īstenota sešās valstīs: Bulgārijā, Horvātijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Rumānijā, un trīs gadu garumā pozitīvā veidā rosina patērētājus aizdomāties par pārtikas atkritumu jautājumu globāli, pilnveidot atbildīga pārtikas patēriņa prasmes savas mājsaimniecības virtuvēs.

Kampaņa “Ar cieņu par pārtiku” balstās uz globālās izglītības pieeju pārtikas atkritumu tematam. Globālā izglītība veicina izpratni par to, kādā veidā mūsu dzīves ir saistītas ar citu cilvēku dzīvēm visā pasaulē, piemēram, kā pārtikas izmešana atkritumos ietekmē pārtikas nodrošinājumu, īpaši valstīs ar zemiem ienākumiem.

Biedrība “Zaļā brīvība” tic, ka izpratne par pārtikas atkritumu globālo ietekmi spēj motivēt cilvēkus ieviest izmaiņas savā pārtikas patēriņā. Tāpēc šī kampaņas īstenošanas stratēģija ir veidota, lai atbalstītu ar nepieciešamajām zināšanām, metodoloģiju un rīkiem. 

Par projektu “Ar cieņu par pārtiku” vairāk var uzzināt šeit.

Auteurs van het materiaal: 
Biedrība "Zaļā brīvība"
Publicatiedatum:
maandag, 3 augustus, 2020
Taal van het document
Type materiaal: 
Onderwijsmiddelen voor afstandsonderwijs
Land:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email