chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronisch platform voor volwasseneneducatie in Europa

Leermiddel

Życie i praca w czasie pandemii - Living, working and COVID-19 First findings – April 2020

Taal: PL

Gepost door Małgorzata Rosalska

Eurofound opublikował pierwsze wyniki badań dotyczące życia i pracy w czasach pandemii COVID-19. Mimo że pełny raport będzie opublikowany dopiero we wrześniu już teraz warto się zapoznać z pierwszymi ustaleniami i wnioskami. 

Badanie zatytułowane "Living, working and COVID-19" ma na celu zbadanie wpływu pandemii na poczucie jakości życia, pracę i telepracę oraz na sytuację finansową osób mieszkających w Europie. Obejmuje ono szereg pytań istotnych dla osób w różnych grupach wiekowych i sytuacjach życiowych. 

Dla osób zainteresowanych rynkiem pracy, dane te mogą być bardzo inspirujące. Stwierdzenie, że pandemia zmieniła runek pracy - jego strukturę i dynamikę, jest oczywiste. Prezentowane w raporcie dane, dają podstawę do bardziej pogłębionych refleksji i analiz. Dla porównania zmian, jakie zaszły w analizowanych obszarach, warto także zajrzeć do raportu Living and working in Europe 2019, który omawia dane sprzed pandemii.

Auteurs van het materiaal: 
Eurofound
Publicatiedatum:
woensdag, 6 mei, 2020
Taal van het document
Type materiaal: 
Studies en rapporten
Land:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email