chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronisch platform voor volwasseneneducatie in Europa

Leermiddel

Erasmus+ pētījums par mobilitātes dalībnieku turpmākajām gaitām

Taal: LV

Gepost door Aldis Lazda

Erasmus+ starptautiskās sadarbības aktivitāšu (Transnational Cooperation Activities – TCA) ietvaros tika veikts nacionālais pētījums “Starptautiskās mobilitātes dalībnieku profesionālās izglītības jomā turpmākās gaitas”, kuru veica Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar citām partnervalstīm.

Pētījumā ir analizēta mobilitātes ietekme uz tās dalībnieku profesionālajām gaitām, mobilitātes laikā iegūtām kompetencēm un prasmēm, kuras ir noderīgas darba tirgū.

Ziņojums sastāv no četrām nodaļām. Pirmajā nodaļā ir sniegts pētījuma mērķa grupas un to kopējais raksturojums, kā arī pētījuma metožu un pētījuma dalībnieku raksturojums. Otrajā nodaļā ir raksturota pētījuma dalībnieku mobilitātes pieredze, balstoties gan uz kvantitatīvā, gan kvalitatīvā pētījuma rezultātiem, pieredzes ilustrēšanai izmantojot dalībnieku viedokļus raksturojušus citātus. Trešajā nodaļā apkopoti mobilitātes dalībnieku viedokļi par to, kādas kompetences ir palīdzējusi attīstīt dalība mobilitātes programmā. Savukārt ceturtajā nodaļā ir aplūkota mobilitātes dalībnieku turpmākā izglītība un darba pieredze.

 

Nacionālais pētījums ir tapis starptautiskā pētījuma “Tracer Study on VET mobility participants” ietvaros, sadarbībā ar  Polijas, Beļģijas, Austrijas, Luksemburgas, Slovākijas,  Lielbritānijas, Čehijas, Īrijas  un Maķedonijas Erasmus+ Nacionālajām aģentūrām.

Auteurs van het materiaal: 
Valsts izglītības attīstības aģentūra
Publicatiedatum:
vrijdag, 17 januari, 2020
Taal van het document
Type materiaal: 
Studies en rapporten
Land:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email