chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektronisch platform voor volwasseneneducatie in Europa

 
 

Leermiddel

Vademecum mentoringu

Taal: PL

Gepost door Daria Sowińska-...

Materiał przygotowany przez Fundację Forum Mentorów AHA EFFECT w ramach programu mentorskiego „Mentors4NGOs”.

Mentoring to jedna z metod nauki stosowana w środowiskach: biznesowym, akademickim, obywatelskim. Jej ważną cechą jest oparcie na długotrwałej, partnerskiej relacji pomiędzy osobami.

Vademecum zawiera podstawowe informacje, interesujące przykłady, odnosi się do potrzeb sektora obywatelskiego. Zaprezentowano w nim również narzędzia, jakimi posługuje się Forum Mentorów. Pierwszy rozdział jest wprowadzeniem do mentoringu, w którym zostały objaśnione podstawowe pojęcia związane z mentoringiem. W drugim rozdziale wyjaśniono, jaka jest struktura procesu mentorskiego i sesji mentorskiej, jak ona przebiega i jakie są zasady ich prowadzenia. W kolejnym rozdziale zaprezentowano i objaśniono, w jaki sposób powinien przebiegać proces dokumentowania procesu mentorskiego i jakie dokumenty projektowe powinny być wykorzystywane przez uczestników projektu.

Auteurs van het materiaal: 
Alicja Zajączkowska, Hanna Gałusa, Alicja Gotowczyc
Publicatiedatum:
maandag, 23 mei, 2016
Taal van het document
Type materiaal: 
Onderwijsmiddelen voor afstandsonderwijs
Land:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn