Overslaan en naar de inhoud gaan
Resource Details
BRON

OECD izglītības pārskats "Education at a Glance 2019: OECD Indicators"

Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) dalībvalstīs un partnervalstīs paziņoti ikgadējā starptautiski salīdzinošā izglītības pārskata "Education at a Glance 2019: OECD Indicators".

Ziņojums sniedz visaptverošu informāciju par visām izglītības pakāpēm un veidiem, sākot no pirmsskolas izglītības līdz pieaugušo izglītībai, tomēr šī gada galvenais temats ir augstākās izglītības monitorings.

Vairāk nekā 100 tabulas un attēli raksturo izglītības sniegumu un izglītības ekonomiskos un sociālos rezultātus, izglītībā ieguldītos finanšu resursus, kā arī izglītības pieejamību, līdzdalību un tālāko virzību.

“Education at a Glance: OECD indicators” ir pasaulē nozīmīgākais ziņojums par izglītības procesu kvalitāti OECD dalībvalstīs un partnervalstīs. Pārskats sniedz datus par izglītības sistēmu struktūru, finansēm un sniegumu OECD dalībvalstīs un organizācijas partnervalstīs. Ziņojuma informācija ir būtiska nacionālās izglītības sistēmas uzlabošanas darbā, pētniecībā, kā arī izglītības praktiķu darbā. Ziņojums ļauj OECD dalībvalstīm un partnervalstīm savstarpēji salīdzināt savas izglītības sistēmas, kā arī izmantot ziņojuma datus efektīvas un sociāli taisnīgas izglītības politikas veidošanai.

 

Vairāk par pārskata rezultātiem var lasīt šeit:

Ar 2018. gada OECD izglītības pārskatu var iepazīties šeit.

 

Resource Details
Auteurs van het materiaal
OECD
Type materiaal
Studies en rapporten
Land
Publicatiedatum
Taal van het document
Login (0)

Users have already commented on this article

Log in of Registreer om te reageren.

Want to add a resource ?

Don't hesitate to do so! Click the link below and start posting a new resource!