chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronisch platform voor volwasseneneducatie in Europa

Nieuws

HTM konkurss „Elukestva õppe strateegia 2020“ täiskasvanuhariduse programmi tegevuste elluviimiseks

07/08/2015
Taal: ET

Haridus- ja Teadusministeerium kuulutab välja konkursi partneri leidmiseks „Elukestva õppe strateegia 2020“ täiskasvanuhariduse programmi tegevuste elluviimiseks.
Konkursi eesmärk on leida partner, kes Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest toetatava tegevuse „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames korraldab:
- piirkondlikku koostöö arendamist keskhariduseta ja erialase hariduseta täiskasvanute tagasitoomiseks tasemeõppesse;
- elukestva õppe populariseerimist.
Konkursil on oodatud osalema täiskasvanuhariduse valdkonnas võrgustikutöö ja koostööalgatuste ning teavitustöö korraldamise kogemusi omavad organisatsioonid. Taotlejalt eeldame ka kogemusi ESF kaasrahastatud projektide elluviimisel.

Taotlus esitatakse elektrooniliselt e-posti aadressil hm@hm.ee märgusõnaga “ESF konkurss”, konkursi tähtpäev on 4.09.2015. Tähtpäevast hiljem laekuvaid taotlusi taotluste hindamisel ei arvestata.

Konkursi tingimused ja dokumendid:

  • Haridus- ja teadusministri käskkiri konkursi korraldamiseks;
  • Konkursi tingimused ja kord;
  • Konkursi taotlusvorm.

Konkursi kohta saab lisateavet Haridus- ja Teadusministeeriumi täiskasvanuhariduse osakonnast (tel: 735 0245).
Taotluse dokumente hindab hindamiskomisjon. Konkursil parimaks tunnistatud taotlejaga astub Haridus- ja Teadusministeerium läbirääkimistesse taotleja partneriks nimetamiseks ja taotlejaga partnerluslepingu sõlmimiseks.

Algtekst ja lisainfo: HTM koduleht

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn