chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronisch platform voor volwasseneneducatie in Europa

Evenementen

Väljundipõhine õppekava arendus ja õpiväljundite hindamine täienduskoolituses

Gepost door Marko Vene 2 jaar 1 maand geleden

maandag 24 september 2018 tot vrijdag 28 september 2018

Haridus- ja Teadusministeerium koostöös koolituskeskusega Tungal (Tulõtungal OÜ) korraldab koolituse „Väljundipõhine õppekava arendus ja õpiväljundite hindamine täienduskoolituses“. Koolituse tulemusena on osalejatel teadmistel ja oskustel põhinev valmisolek väljundipõhise õppekava koostamiseks. Sihtgrupp ja õppe alustamise tingimused Kutseõppeasutustes ja kõrgkoolides täiskasvanute täienduskoolituse riikliku koolitustellimuse raames ja kõrgkoolides täienduskoolitust läbi viivad koolitajad ja täienduskoolitusi korraldavad spetsialistid. Koolitusel osalejal on eelnev kogemus täienduskoolituste õppekava väljatöötamise protsessis osalemisest tasemeõppeasutuses. Koolituse maht on 32 akadeemilist tundi auditoorset ja 8 akadeemilist tundi iseseisvat tööd.

Euroopa Sotsiaalfondi programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames toimuvad 2018. aasta II poolel tasuta koolitused täiskasvanute koolitajatele kutseõppeasutustes, kõrgkoolides ja täiskasvanute gümnaasiumides ning VÕTA protsessi asjatundjatele õppeasutustes. Kursused on ellu kutsutud eesmärgiga suurendada täiskasvanutele pakutava õppe kvaliteeti, mitmekesisust ja vastavust täiskasvanud õppija vajadustele.

Osalemine koolitusel on õppijate jaoks tasuta. Ühtlasi katab korraldaja majutuse ja toitlustusega seotud kulud. Koolitused toimuvad erinevates Eesti linnades. 

Registreeru Haridus- ja Teadusministeeriumi lehel

Primaire taal:
Type evenement: 
Evenement voor professionele ontwikkeling
Deelnamekosten: 
Nee
Online evenement: 
Nee
Georganiseerd door: 
Haridus- ja Teadusministeerium
Type organisator: 
Ander evenement
Contactgegevens: 
Kontaktisik Mai Timmi (mai.timmi@hm.ee; +372 51 94 15 37)
Doelgroep: 
Netwerken & organisaties voor volwassenenonderwijs
Behandelde thema:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email