chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronisch platform voor volwasseneneducatie in Europa

Evenementen

Tarptautinė mokslinė praktinė konferencija: informacinės technologijos 2015: teorija, praktika, inovacijos

Gepost door Jurgita MELAIKIENE 5 jaar 7 maanden geleden

woensdag 29 april 2015
Alytus
,

Motyvuotas mokymasis visą gyvenimą tapo gyvybiškai būtinu visų amžiaus grupių piliečiams ir kompetencijos informacinių technologijų srityje – aktyvaus dalyvavimo darbo rinkoje ir socialiniame gyvenime pagrindas. Informacinių technologijų įsisavinimo suaugusiųjų švietime tobulinimas ir nauja kokybė yra svarbūs ir reikalingi nuotolinio mokymo, tarpkultūrinės komunikacijos, kalbų, savišvietos srityse. Tarptautinė taikomųjų tyrimų konferencija tradiciškai vyks pavasarį,  2015 m. balandžio 29 d. Alytaus kolegijoje ir kviečia akademinės bendruomenės atstovus ir praktikus diskutuoti apie naujas tyrimų kryptis IT mokyme.

Primaire taal:
Type evenement: 
Conferentie
Deelnamekosten: 
Nee
Registratietermijn: 
19/04/2015
Online evenement: 
Nee
Georganiseerd door: 
Alytaus kolegija
Contactgegevens: 
rasa.balyniene@akolegija.lt 8 (315) 65 013 +370 600 40966
Aantal afgevaardigden: 
100 - 200
Doelgroep: 
Academici, studenten, onderzoekers in andragogie
Behandelde thema:
Doelstellingen: 
Konferencijos tikslas – padrąsinti tyrėjus, akademikus, praktikus, vietos ir nacionalinius politikus diskutuoti apie jų tyrimų rezultatus informacinių technologijų mokymo srityje tikslams. Planuojamos diskusijų temos – studijų inovacijos, kokybė ir tarptautiškumas; studentų ir dėstytojų nuolatinio tobulėjimo dinamika ir perspektyvos; informacinių technologijų taikymas versle ir mokyme / si.
Verwachte leerresultaten: 
Konferencijoje skaitytų pranešimų pagrindu parengti straipsniai bus publikuojami recenzuojamame mokslinių straipsnių leidinyje „Aukštųjų mokyklų vaidmuo visuomenėje: iššūkiai, tendencijos ir perspektyvos“ (ISSN 2029-9311), kuris patalpinamas IndexCopernicus duomenų bazėje, įtrauktoje į Lietuvos mokslo tarybos sudarytą pripažįstamų tarptautinių duomenų bazių sąrašą.
Erkenning / bewijs van deelname en/of leerresultaten: 
Konferencijos dalyviams išduodami pažymėjimai
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email