Overslaan en naar de inhoud gaan
Event Details
12 Dec
2019

Pogranicze terapii i coachingu - narzędzia partnerstwa

Poland
Katowice
to

Zapraszamy coachów, terapeutów, psychologów, trenerów, menedżerów, konsultantów HR, mentorów, doradców zawodowych oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym na dziesiąty i ostatni w tym roku Dyskusyjny Klub Coachingu!

Czwartek, 12 grudnia 2019 r., godz. 17.30 - 20.30 - Dyskusyjny Klub Coacha poprowadzą Aleksandra i Mariusz Dłużakowie "Pogranicze terapii i coachingu - narzędzia partnerstwa".

Dyskusyjny Klub Coacha: Pogranicze terapii i coachingu - narzędzia partnerstwa

Ten warsztat jest dla Ciebie: - jeśli chcesz poznać i doświadczyć pracy w parze z perspektywy klienta.

Na warsztacie poznasz: - narzędzia niezbędne do poszerzenia percepcji postrzegania pary w sytuacji pracy.

Nauczysz się: - gdzie przebiega granica pomiędzy pracą coacha a pracą psychoterapeuty, kiedy pracują z parą, - w jakim obszarze skuteczny będzie coaching a gdzie już nie... - jak pracować językiem obecności, - co oznacza pozycja "nie wiedzenia" i dlaczego jest tak ważna w pracy z klientem, - poznasz różnice dynamiki pracy z parą a klientem indywidualnym, - co robić kiedy cele poszczególnych osób w parze nie są zbieżne, - jak wykorzystywać pytania cyrkularne i skalowanie relacyjne.

Co będziemy robić: - pracować z wykorzystaniem perspektywy zasobów.

Co zyskasz uczestnicząc w warsztacie: - umiejętność pracy skierowanej na zasoby, - doświadczysz pracy z wykorzystaniem konstruktywnego języka w kontakcie z klientem.

Czemu służy ten warsztat: - poznaniu nowych narzędzi pracy z parą, z wykorzystaniem zasobów i kompetencji klienta, - doświadczeniu ich w praktyce, - oraz wykorzystania zdobytych umiejętności w lepszym rozumieniu i poprawie komunikacji w swojej własnej relacji. Prowadzący: Aleksandra Dłużak ( https://www.gestalt-silesia.pl/ ) Ukończyła czteroletnie całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie akredytowane przez EAP (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii) i EAGT (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt). Obecnie jest w trakcie szkolenia, do uzyskania stopnia terapeuty Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Rozwiązań w Toruniu, który jako jeden z wiodących ośrodków szkoleniowych uzyskał rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR).

Mariusz Dłużak ( https://projektmentoring.pl/ ) Akredytowany coach Izby Coachingu, ICC, ACC ICF, certyfikowany coach Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego, Action Learning coach. Konsultant w terapiach krótkoterminowych: Racjonalnej Terapii Zachowania oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, psycholog biznesu i przedsiębiorca. Ukończył wiele szkoleń związanych z psychoterapią gestalt, psychoterapią poznawczo-behawioralną, treningiem umiejętności psychospołecznych oraz maindfulness. Konsultant metody MaxieDISC diagnozującej style zachowania ludzi, zespołów i organizacji oraz praktyk metody Points of You.

Pracuje w obszarach: - coachingu biznesowego i osobistego, - coachingu zespołów w kryzysie, - Action Learning, - wdrażania mentoringu w organizacjach, - oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

Zawodowo pełni obowiązki dyrektora Śląskiego Oddziału Izby Coachingu. Ma 1000h praktyki w coachingu indywidualnym i 200h w zespołowym.

Logistyka: Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenia o udziale w warsztacie.

- Koszt uczestnictwa: 50zł*, członkowie Izby Coachingu i Klubu Izby Coachingu - bezpłatnie, - Zapisy i wpłaty wyłącznie przez portal https://evenea.pl/event/dkc2019-10/ - Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat, - Miejsce: Centrum Biurowo-Szkoleniowe Moniuszki 7, Katowice, ul. Moniuszki 7 (centrum Katowic, 5 minut piechotą od Dworca PKP i 3 minuty od Rynku), - W razie pytań zapraszamy do kontaktu: Mariusz.Dluzak@ic.org.pl

* W przypadku rezygnacji z udziału wcześniej niż na tydzień przed dniem warsztatu zwracamy wpłatę z potrąceniem 10% (nie mniej niż 10 zł) opłaty manipulacyjnej. Przy rezygnacji mniej niż 7 dni przed warsztatem wpłata nie jest zwracana.

Zapraszamy!

Organizator: Izba Coachingu Oddział Śląski - Mariusz Dłużak, Dyrektor Śląskiego Oddziału IC Do zobaczenia wkrótce!

Event Details
Status
As planned
Type evenement
Evenement voor professionele ontwikkeling
Type organisator
Ander evenement
Organiser name
Izba Coachingu Oddział Śląski
ul. Smulikowskiego 4
00-389 Warszawa
Contactgegevens
Mariusz Dłużak | Dyrektor Izby Coachingu, Oddział na Śląsku
tel. 698 716 885
mail: mariusz.dluzak@ic.org.pl
Doelgroep
Academici, studenten, onderzoekers in andragogiek
Projecten & partnerschappen
Behandelde thema
Doelstellingen
Czemu służy ten warsztat:
- poznaniu nowych narzędzi pracy z parą, z wykorzystaniem zasobów i kompetencji klienta,
- doświadczeniu ich w praktyce,
- oraz wykorzystania zdobytych umiejętności w lepszym rozumieniu i poprawie komunikacji w swojej własnej relacji.
Verwachte leerresultaten
Co zyskasz uczestnicząc w warsztacie:
- umiejętność pracy skierowanej na zasoby,
- doświadczysz pracy z wykorzystaniem konstruktywnego języka w kontakcie z klientem.
Erkenning / bewijs van deelname en/of leerresultaten
Wydajemy zaświadczenia potwierdzające uczestnictwo w warsztacie.
Deelnamekosten
Ja

Heb je een evenement in gedachten?

Aarzel niet! Klik op de link hieronder en voeg een evenement toe!

Laatste discussies

EPALE Discussie: Wat kunnen we doen om de volwasseneneducatie beter te maken voor mensen met een beperking?

In juni richt EPALE de schijnwerpers op hoe mensen met een beperking kunnen bijleren. We horen graag van jou hoe we volwasseneneducatie voor mensen met een beperking kunnen verbeteren. De schriftelijke discussie (in het Engels) zal plaatsvinden op 8 juni om 14 uur (CEST).
Meer

Vindt u het ook jammer dat de volwasseneneducatie nauwelijks bijdraagt aan het nieuwe decreet voor duaal leren?