chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronisch platform voor volwasseneneducatie in Europa

Evenementen

Między szkołą a rynkiem pracy – ogólnopolska konferencja on-line

Gepost door Małgorzata Rosalska 2 maanden 13 uur geleden

maandag 18 mei 2020

Konferencja skierowana jest do doradców zawodowych, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, dyrektorów szkół, nauczycieli, edukatorów, trenerów oraz pracowników instytucji związanych z edukacją i rynkiem pracy z terenu całej Polski.

Formuła konferencji opiera się na wystąpieniach specjalistów od różnych aspektów wspierania karier zawodowych. Tematy prezentacji uwzględniają szeroki zakres aktualnych wyzwań doradczych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Spotkanie odbędzie się 18 maja 2020 w godzinach popołudniowych (17:00-20:40). Zapraszamy do rejestracji na stronie wydarzenia.

 

Primaire taal:
Type evenement: 
Conferentie
Deelnamekosten: 
Nee
Online evenement: 
Ja
Georganiseerd door: 
Centrum Wspierania Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego
Type organisator: 
Ander evenement
Erkenning / bewijs van deelname en/of leerresultaten: 
Każdy z uczestników otrzyma nagranie z konferencji oraz stosowne materiały wraz z zaświadczeniem udziału wysłanym drogą elektroniczną. Dodatkowo każdy uczestnik konferencji otrzyma za darmo dostęp do wybranego przez siebie szkolenia on-line z oferty Akademia Webinaru.
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn