chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronisch platform voor volwasseneneducatie in Europa

Evenementen

leTalk | Tajomstvo úspechu Tomáša Baťu (interaktívna prednáška)

Gepost door Sona Stefkova 1 jaar 7 maanden geleden

woensdag 27 maart 2019
Bratislava
,

“Co chceš, můžeš“ –T.Baťa

Počas marcovej interaktívnej prednášky leTalk sa sústredíme na fenomén Tomáša Baťu. Spoločne objavíme a zameriame sa na podnikateľské princípy a filozofiu tejto celosvetovej podnikateľskej osobnosti, objavíme tajomstvo jeho úspechu... Počas prednášky lepšie spoznáte osobnosť Tomáša Baťu, jeho podnikateľské začiatky, úspechy i neúspechy, ale hlavne jeho podnikateľské princípy a prístupy, ktoré podmienili rast fenoménu Baťa a stoja za jeho úspechom.

Čo sa na prednáške dozviete:

  • Baťov vzťah a prístup k inováciám - ako nástroj rastu.
  • Čas ako najvýznamnejší kapitál.
  • Oboznámime sa s vnímaním služby v rámci Baťovej sústavy riadenia - služba ako základný cieľ podnikania.
  • Predstavíme si marketingové nástroje využívané firmou Baťa. 
  • Spoznáme koncepciu a zásady firemnej kultúry, HR a úrovne motivácie a odmeňovania.

Cieľom prednášky je oboznámiť účastníkov s princípmi Baťovho podnikania od marketingu, cez sales až po oblasť HR. Okrem toho, na prednáške si uvedieme niekoľko príkladov dobrej praxe firiem, ktoré Baťove prístupy a postupy dnes vo svojich firmách aktívne a úspešne využívajú.

Prednáškou vás bude sprevádzať pani Mgr. et Ing. Gabriela Culík-Končitíková (Nadace Tomáše Bati):
Gabriela Culík-Končitíková sa dlhodobo venuje štúdiu Baťovej sústavy riadenia a jej aktuálnemu využitiu. Študuje doktorandský študijný program na Univerzite T. Baťu v Zlíne. V rámci svojej dizertačnej práce vypracováva model aplikácie personálnych zásad firmy Baťa do roku 1945 pre súčasné podnikateľské prostredie. Svoje štúdie publikuje, je autorkou niekoľkých kníh (napr. Srdcem baťovec). V súčasnej dobe pracuje tiež ako projektová manažérka pre Nadáciu Tomáša Baťu. Venuje sa zdieľaniu inšpiratívnych myšlienok Tomáša Baťu v rámci projektu Inšpirácia Baťa.

Interaktívna prednáška potrvá 1,5 hodiny, pričom môže byť predĺžená o 30 min. v rámci Q&A. Cena vstupenky online cez Tickpo či Eventbrite je 10€, na mieste bude 12€. 

Primaire taal:
Type evenement: 
Evenement voor professionele ontwikkeling
Deelnamekosten: 
Ja
Registratietermijn: 
27/03/2019
Online evenement: 
Nee
Georganiseerd door: 
topcoach.sk
Type organisator: 
Ander evenement
Contactgegevens: 
Soňa Štefková:0914703900, sonastefkova@topcoach.sk
Aantal afgevaardigden: 
< 100
Behandelde thema:
Verwachte leerresultaten: 
Cieľom prednášky je oboznámiť účastníkov s princípmi Baťovho podnikania od marketingu, cez sales až po oblasť HR. Okrem toho, na prednáške si uvedieme niekoľko príkladov dobrej praxe firiem, ktoré Baťove prístupy a postupy dnes vo svojich firmách aktívne a úspešne využívajú.
Erkenning / bewijs van deelname en/of leerresultaten: 
No.
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email