chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronisch platform voor volwasseneneducatie in Europa

Evenementen

leTalk | David Kálmán: Ako si nájsť čas (interaktívna prednáška)

Gepost door Sona Stefkova 1 jaar 6 maanden geleden

donderdag 7 februari 2019
Bratislava
,

Deadliny sa nekompromisne blížia, zoznam filmov, ktoré si chcete pozrieť, sa neustále predlžuje a ešte stále si neviete po nemecky objednať Wienerschnitzel? Všetci to poznáme – čas beží najrýchlejšie, keď je ho najmenej. My sa preto musíme vyzbrojiť schopnosťami, ktorými môžeme bojovať proti stresu, prokrastinácii či rozhodovacej paralýze. Nikto sa s týmito schopnosťami nenarodí, a na školách nás to nikto nenaučil. Ak patríte medzi ľudí, ktorí chcú z každého dňa vybúchať čo najviac, príďte na prednášku time manažmentu pod vedením Davida Kálmána. Počas tejto interaktívnej prednášky, ktorá je momentálne i bestsellerom, si spolu ukážeme aj to, že aj šesťdesiat sekúnd vie byť veľa.

Interaktívna prednáška potrvá 1,5 hodiny, pričom môže byť predĺžená o 30 min. v rámci Q&A. Cena vstupenky online cez Tickpo je 8€, na mieste 10€.

 

Primaire taal:
Type evenement: 
Evenement voor professionele ontwikkeling
Deelnamekosten: 
Ja
Registratietermijn: 
07/02/2019
Online evenement: 
Nee
Georganiseerd door: 
topcoach.sk
Type organisator: 
Ander evenement
Contactgegevens: 
Soňa štefková: sonastefkova@topcoach.sk, 0914703900
Aantal afgevaardigden: 
< 100
Doelgroep: 
Academici, studenten, onderzoekers in andragogie
Netwerken & organisaties voor volwassenenonderwijs
Projecten & partnerschappen
Behandelde thema:
Doelstellingen: 
Preberieme a pochopíte Eisenhowerov princíp. Vysvetlíme si pravidlo jednej hodiny, ktoré dokáže zmeniť náš život. Odhalíme najčastejších zlodejov času. Povieme si tipy a rady, ako s niečím začať, neprestať a dotiahnuť to do úspešného konca.
Verwachte leerresultaten: 
Naučiť účastníkov správne určovať si priority. Ako správne rozdeľovať čas a rozlišovať veľkosti úloh, ktoré sa skladajú z podúloh. Ako začať a neprestať robiť čokoľvek čo chceme. Ako správne plánovať úlohy.
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email