chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronisch platform voor volwasseneneducatie in Europa

Evenementen

Konference “Kā sekmēt dabas un kultūras mantojuma saglabāšanu un vides izglītību?”

Gepost door Aldis Lazda 1 jaar 9 maanden geleden

vrijdag 12 oktober 2018
Kazdanga, Aizpute
,

12. oktobrī Kazdangas Kultūras centrā (Pils gatve 4, Kazdangas pagasts, Aizputes novads) notiks konference “Kā sekmēt dabas un kultūras mantojuma saglabāšanu un vides izglītību?”, kas īpaši veltīta dabas un kultūras mantojuma saglabāšanai un vides izglītībai.

Konferencē aicināts piedalīties ikviens interesents, pašvaldības iestāžu pārstāvis, vides aktīvists, NVO biedrs, skolotājs.

Pieteikšanās konferencei līdz 9. oktobrim.

Maksa par pusdienām EUR 3.00.

Primaire taal:
Deelnamekosten: 
Nee
Registratietermijn: 
09/10/2018
Online evenement: 
Nee
Georganiseerd door: 
Kazdangas muzejs. Atbalsta Aizputes novada dome un Kazdangas pagasta pārvalde.
Type organisator: 
Ander evenement
Contactgegevens: 
Ilze Holštroma, Kazdangas muzeja vadītāja, tālr.28616717, e-pasts: kazdanga.muzejs@inbox.lv. Biruta Konrāde, Aizputes novada domes projektu vadītāja, tālr. 26546632, e-pasts: biruta@aizpute.lv.
Doelstellingen: 
Konferences mērķi: • palielināt sabiedrības izpratni un izglītotību par dabas un kultūras mantojuma vērtību saglabāšanu un ilgtspējīgu attīstību; • veicināt inovatīvu pieeju izplatīšanu bērnu un jauniešu vides izglītībā, daloties pieredzē un attīstot sadarbību.
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn