chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronisch platform voor volwasseneneducatie in Europa

Evenementen

Keeruliste olukordadega toimetulek täiskasvanute koolituses

Gepost door Kristel Jalak 2 jaar 2 maanden geleden

vrijdag 24 augustus 2018 tot woensdag 10 oktober 2018

Haridus- ja Teadusministeerium koostöös Kera OÜga korraldab sügisel 2018 a ühepäevaseid (8 akadeemilist tundi) praktilisi koolitusi tasemeõppeasutuste õpetajatele ja õppejõududele erinevates Eesti piirkondades. Osalejatelt eeldatakse eelnevat kogemust täiskasvanute koolitamisel kutseõppeasutuses ja / või kõrgkoolis täienduskursuste raames või tasemeõppes.

Euroopa Sotsiaalfondi programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames toimuvad 2018. aasta II poolel tasuta koolitused täiskasvanute koolitajatele kutseõppeasutustes, kõrgkoolides ja täiskasvanute gümnaasiumides ning VÕTA protsessi asjatundjatele õppeasutustes. Kursused on ellu kutsutud eesmärgiga suurendada täiskasvanutele pakutava õppe kvaliteeti, mitmekesisust ja vastavust täiskasvanud õppija vajadustele.

Osalemine koolitusel on õppijate jaoks tasuta. Ühtlasi katab korraldaja majutuse ja toitlustusega seotud kulud. Koolitused toimuvad erinevates Eesti linnades. 

Registreeru Haridus- ja Teadusministeeriumi lehel

Primaire taal:
Type evenement: 
Evenement voor professionele ontwikkeling
Deelnamekosten: 
Nee
Online evenement: 
Nee
Georganiseerd door: 
Haridus- ja Teadusministeerium
Type organisator: 
Ander evenement
Contactgegevens: 
Kontaktisik Mai Timmi (mai.timmi@hm.ee; +372 51 94 15 37)
Doelgroep: 
Netwerken & organisaties voor volwassenenonderwijs
Behandelde thema:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email