chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronisch platform voor volwasseneneducatie in Europa

Evenementen

„Kaunas - Europos kultūros sostinė 2022“ komanda atkeliauja į Garliavą!

Gepost door Regina Vasauskaite 2 jaar 8 maanden geleden

dinsdag 27 februari 2018
Garliava
,

Kviečiame seniūnus, seniūnaičius, kultūros centrų, jų padalinių darbuotojus, muziejų, bibliotekų, galerijų atstovus, mokytojus, moksleivius ir visus kitus vasario 27 d. (antradienį) 18 val. į Kauno rajono savivaldybės viešąją biblioteką (Vytauto g. 21, Garliava) dalyvauti susitikime ir diskutuoti, kaip suburti bendruomenę ir stiprinti kultūrinę programą vietovėje, kurioje gyvenate.

Susitikime bus pristatytos 2 programos:

Bendruomenių programa „Fluxus Labas“ (kuratorė Evelina Šimkutė, koordinatorius Egidijus Bagdonas), skirta vietos bendruomenių projektams ir iniciatyvoms.

„Atminties biuro“ programa (kuratorė dr. Daiva Citvarienė, koordinatorė Justina Petrulionytė - Sabonienė) siekia pažadinti daugiakultūrinę vietos atmintį ir kelti turtingą jos istoriją, skatinti pasidižiavimą savimi ir vietomis, kuriose gyvename.

Kviečiame burtis ir kalbėtis tam, kad pamažu kurtųsi naujos viešosios erdvės ten, kur jų lyg šiol nebuvo; kad sužadintume atsakomybę už savo kaimynystę, rengtume šventes savo aikštėse, parkuose, kiemuose, pirtyse ar garažuose. Lauksime Jūsų!

Primaire taal:
Type evenement: 
Evenement voor professionele ontwikkeling
Deelnamekosten: 
Nee
Registratietermijn: 
27/02/2018
Online evenement: 
Nee
Type organisator: 
Ander evenement
Contactgegevens: 
Kontaktiniai asmenys: Viltė Migonytė-Petrulienė Regionų partnerysčių kuratorė Tel. nr.: +370 677 86118 El. p.: vilte@kaunas2022.eu Augustina Kinderytė Regioninių partnerysčių koordinatorė Tel. nr.: +370 607 67886 El. p.: augustina@kaunas2022.eu
Aantal afgevaardigden: 
100 - 200
Doelgroep: 
Netwerken & organisaties voor volwassenenonderwijs
Behandelde thema:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email