chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronisch platform voor volwasseneneducatie in Europa

Evenementen

Biblioteka atveria duris: kviečiame į festivalį „Reali virtualybė“

Gepost door Aušrinė Česnulienė 1 jaar 10 maanden geleden

vrijdag 30 november 2018 tot zaterdag 1 december 2018
Marijampolė
,

Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos pastato rekonstrukcija artėja į pabaigą ir jau lapkričio 30 d. atvers duris miesto bendruomenei skirtu festivaliu „Reali virtualybė“. Šis renginys yra Marijampolės – Lietuvos Kultūros sostinės 2018 programos dalis.

Daugelis jau esame įpratę sakyti „virtuali realybė“ ir naudojant šį terminą net nesusimąstydami susikuriame virtualaus žaidimo vaizdinį galvoje. Tačiau ar esate pagalvoję, kad tai, kas virtualu, gali tapti realu? Būtent šis klausimas festivalio organizatoriams kirba galvoje jau ne vienerius metus.

Noriuzinoti.lt komanda kartu su Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos kolektyvu žada dvi dienas pildyti virtualaus ir realaus pasaulio gurmanų norus, sukurdama „Realios virtualybės“ festivalį, sujungiantį istoriją, mokslą ir technologijas.

Kartu su kūrybingais, krašto istorija ir kultūra, šiandiena ir ateitimi besirūpinančiais žmonėmis bei  organizacijomis biblioteka lapkričio 30 - gruodžio 1 dienomis kviečia į 2 dienų festivalio kultūrinę programą.

Programoje – atnaujintos bibliotekos atidarymas, pažintis su naujomis erdvėmis ir dar neišbandytomis paslaugomis. Interaktyvių technologijų pagalba  atskleisime Marijampolės miesto kaitą šimtmečio kontekste, pakviesime pabendrauti su bendraminčiais, susitikti su įdomiais ir kūrybingais žmonėmis, dalyvauti kūrybinėse iniciatyvose, užsiėmimuose, žaidimuose, išbandyti technologines naujoves. Sieksime parodyti tai, kas dar nematyta, pabandyti tai, kas dar nebandyta, išgirsti tai, kas dar negirdėta.

Renginio programą rasite čia: http://www.marvb.lt/index.php/site-content/68-naujienos-2/2111-biblioteka-atveria-duris-kvieciame-i-festivali-reali-virtualybe-2111

Primaire taal:
Deelnamekosten: 
Nee
Registratietermijn: 
30/11/2018
Online evenement: 
Nee
Type organisator: 
NSS-evenement
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email