Overslaan en naar de inhoud gaan
Event Details
30 Nov
2018

Biblioteka atveria duris: kviečiame į festivalį „Reali virtualybė“

Lithuania
Marijampolė
to

Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos pastato rekonstrukcija artėja į pabaigą ir jau lapkričio 30 d. atvers duris miesto bendruomenei skirtu festivaliu „Reali virtualybė“. Šis renginys yra Marijampolės – Lietuvos Kultūros sostinės 2018 programos dalis.

Daugelis jau esame įpratę sakyti „virtuali realybė“ ir naudojant šį terminą net nesusimąstydami susikuriame virtualaus žaidimo vaizdinį galvoje. Tačiau ar esate pagalvoję, kad tai, kas virtualu, gali tapti realu? Būtent šis klausimas festivalio organizatoriams kirba galvoje jau ne vienerius metus.

Noriuzinoti.lt komanda kartu su Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos kolektyvu žada dvi dienas pildyti virtualaus ir realaus pasaulio gurmanų norus, sukurdama „Realios virtualybės“ festivalį, sujungiantį istoriją, mokslą ir technologijas.

Kartu su kūrybingais, krašto istorija ir kultūra, šiandiena ir ateitimi besirūpinančiais žmonėmis bei  organizacijomis biblioteka lapkričio 30 - gruodžio 1 dienomis kviečia į 2 dienų festivalio kultūrinę programą.

Programoje – atnaujintos bibliotekos atidarymas, pažintis su naujomis erdvėmis ir dar neišbandytomis paslaugomis. Interaktyvių technologijų pagalba  atskleisime Marijampolės miesto kaitą šimtmečio kontekste, pakviesime pabendrauti su bendraminčiais, susitikti su įdomiais ir kūrybingais žmonėmis, dalyvauti kūrybinėse iniciatyvose, užsiėmimuose, žaidimuose, išbandyti technologines naujoves. Sieksime parodyti tai, kas dar nematyta, pabandyti tai, kas dar nebandyta, išgirsti tai, kas dar negirdėta.

Renginio programą rasite čia: http://www.marvb.lt/index.php/site-content/68-naujienos-2/2111-biblioteka-atveria-duris-kvieciame-i-festivali-reali-virtualybe-2111

Event Details
Status
As planned
Type organisator
NSS-evenement
Deelnamekosten
Nee

Heb je een evenement in gedachten?

Aarzel niet! Klik op de link hieronder en voeg een evenement toe!

Laatste discussies

EPALE Discussie: Wat kunnen we doen om de volwasseneneducatie beter te maken voor mensen met een beperking?

In juni richt EPALE de schijnwerpers op hoe mensen met een beperking kunnen bijleren. We horen graag van jou hoe we volwasseneneducatie voor mensen met een beperking kunnen verbeteren. De schriftelijke discussie (in het Engels) zal plaatsvinden op 8 juni om 14 uur (CEST).
Meer

Vindt u het ook jammer dat de volwasseneneducatie nauwelijks bijdraagt aan het nieuwe decreet voor duaal leren?