chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronisch platform voor volwasseneneducatie in Europa

Blogs

EPALE fokusā: Pieaugušo izglītība karjeras izaugsmei

01/11/2018
door Aldis Lazda
Taal: LV
Document available also in: EN SV RO NL HR SL SK IT EL FI DE DA LT BG ET HU PL MT CS ES FR

/nl/file/career-developmentCareer development

Career development

 

EPALE tematiskajā fokusā novembrī ir pieaugušo izglītības loma karjeras izaugsmē.

 

Pieaugušo izglītība ietver plašu izglītības apjomu, ko mēs apgūstam pēc sākotnējās izglītības un apmācības beigām, tajā skaitā specializēšanos konkrētam darbam vai karjerai, jaunu kvalifikāciju ieguvi, prasmju pilnveidi vai pārveidi, lai noturētos darba tirgū. Pieaugušo izglītība veicina nodarbināmību un konkurētspēju, tomēr nav vienkārši nodrošināt šādas izglītības pievilcību, iekļautību, pieejamību un elastīgumu.

EPALE mēs apzināmies pieaugušo izglītības svarīgo lomu, nodrošinot iedzīvotājiem iespēju iegūt savu sapņu darbu. Ieskatieties EPALE tematiskajā lapā Profesionālā izglītība karjeras garumā, kur kopiena un valstu darba grupas ir apkopojušas interesantus rakstus, noderīgus resursus un situāciju aprakstus par šo tēmu (saturs var atšķirties atkarībā no izvēlētās valodas). Regulāri apmeklējiet EPALE vietni, lai iepazītos ar jaunāko saturu, kas publicēts novembrī!

Eiropas Profesionālo prasmju nedēļā 2018 mēs aicinām jūs iesaistīties EPALE tiešsaistes diskusijā par pieaugušo izglītības lomu, veicinot profesionālo un karjeras izaugsmi. Diskusija šajā tīmekļa vietnē notiks 2018. gada 22. novembrī un būs angļu valodā. Diskusiju vadīs EPALE tematiskais koordinators Deivids Melouzs.

Uz tikšanos diskusijā!

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email
Refresh comments Enable auto refresh

1 - 3 van 3 weergegeven
  • afbeelding van Ivita Mikelsone
    Gadiem ejot ir cilvēki, kuri nav savā vietā. Tāpēc noder izglītoties par to, kas tevi saista šobrīd. Tā ir laba informācija tieši cilvēkiem, kas meklē jaunu ceļu, jeb cilvēkiem, kuri vēlas nostiprināt savas zināšanas. Mūžizglītība ir ļoti laba lieta, jo tu nevari zināt, kad saskarsies ar to, ka vēlies sevi papildināt gūstot jaunas prasmes un iemaņas sev vēlamajā jomā.
  • afbeelding van Jolanta_ Zastavnaja_
    Ļoti noderīga informācija platfomā EPALE mūžizglītības kontekstā. Manuprāt, ņemot vērā 21.gadsimta tendences, vajadzības un prasības, mūžizglītība ir japopularizē un jāiedrošina darba ņēmēji izglītoties, pilnveidoties visa mūža garumā.
  • afbeelding van Hakan YANDIM
    Yetişkin kariyer planını yenilemek istiyor, ki bu sadece belirli bir yaşa kadar bir alanda çalışıyor. Belirli bir yaşın üzerindeki bireylerin üniversite eğitimi alması zor görünüyor. Halk eğitim merkezleri sayesinde, yetişkinler işten uzak olduklarında kendilerini geliştirebilirler. Kendine güven, yeni yetkinlik eğitimi sayesinde artık iş arayan yeni yetkinlikler çerçevesinde çalışmak için çalışıyor. Kursiyerlerin birçoğu, bizden aldıkları eğitimler sayesinde çalıştıkları alanı değiştirdi.