chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

 
 

Blog

10 dôvodov prečo sa prihlásiť na EPALE

15/10/2014
by Eva ALOS MELCHOR
Språk: SK
Document available also in: FR BG CS DA ET EL HR DE IT ES PL LV LT GA HU MT NL PT RO SL FI SV EN

Prichádza najnovšia verzia platformy EPALE a vy máte možnosť prihlásiť sa na ústrednú celoeurópsku stránku vzdelávania dospelých. Toto je 10 nových funkcií stránky EPALE a dôvodov, prečo sa zapojiť:

1.       Nová funkcia kalendára umožňuje prístup ku školiacim kurzom, webinárom, seminárom a iným príležitostiam dostupným v rámci celej Európy.

2.       Vyhľadajte si kurzy, ktorých sa chcete zúčastniť, napríklad podľa témy, jazyka alebo nákladov na účasť.

3.       Zabezpečte si dôležité informácie o podujatiach skôr, než sa rozhodnete, či sa ich zúčastníte. Môžete si pozrieť ciele a zámery, rozsah podujatia alebo jeho tému skôr, než sa tam vyberiete.

4.       Buďte informovaní, čo sa deje v komunite vzdelávania dospelých na účte Twitter @EPALE_EU a šírte náš najnovší online obsah pomocou sociálnych médií, či už ide o článok alebo blížiacu sa udalosť.

5.       Vnašej sekcii o novinkách sa dozviete najnovšie informácie o vývoji v oblasti politík, spoznáte nové iniciatívy, financovanie, správy a všetky veci týkajúce sa vzdelávania dospelých.

6.       Každú stredu zverejníme nový blogový príspevok na témy venované významným trendom v sektore vzdelávania dospelých.

7.       Chcete sa niečo opýtať? Máme interaktívnu sekciu s najčastejšími otázkami, kde sa budú zobrazovať vaše otázky a naše odpovede. V tejto časti budú aj hlasovacie tlačidlá, aby ste nám mohli povedať, či ste našli potrebné informácie.

8.       Náš prieskum o tom, čo chcete vidieť na stránke EPALE, zodpovedalo takmer 2000 ľudí. Počkajte na výsledky – budú už čoskoro!

9.       Zostaňte v kontakte a obraze. Stačí sa prihlásiť na odber nášho bulletinu prostredníctvom e-mailu tu: /en#subscribe

10.     Naša nová stránka uľahčí vyhľadávanie týkajúce sa vašich vzdelávacích potrieb. Webová lokalita EPALE má ďalšie stránky, nový obsah a úplne nový vzhľad a ráz.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Displaying 1 - 1 of 1
  • Iza Stawarzs bilde

    <p>Najbardziej przemawiającym do mnie argumentem, jest podpunkt drugi, ponieważ w prosty i bardzo szybki sposób mogę znaleźć interesujący mnie temat. Fakt, że sondaż dotyczący treści platformy EPALE odwiedziło niemal 2000 osób, pokazuje, że platforma cieszy się niemałą popularnością. Dobrym argumentem jest również możliwość uczestniczenia w prenumeracie drogą elektroniczną.</p>