chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

 
 

Newsroom

Zúčastněte se fotografické soutěže #CedefopPhotoAward 2017!

19/05/2017
Språk: CS
Document available also in: EN DE PT HR EL PL SL BG MT HU NL ET IT SV FR SK DA FI LT

/nb/file/cedefop-competitionCedefop Competition

Cedefop Competition

Zúčastněte se #CedefopPhotoAward 2017, fotografické soutěže pro studenty odborného vzdělávání a přípravy (VET) z celé Evropské unie, ve které se studenti mohou podlělit o své VET příběhy a díky tomu mají šanci vyhrát cestu do Bruselu nebo do řecké Soluně!

Tématem soutěže #CedefopPhotoAward 2017 je: "Odborné vzdělávání a příprava: pověz svůj příběh".

 

Kdo se může zúčastnit

Soutěže #CedefopPhotoAward 2017 se mohou zúčastnit skupinky až 3 studentů VET a to bez ohledu na věk, kteří vytvoří originální foto příběh (photo story), který doplní o krátky příběh, kterým přiblíží ideu jejich práce. Foto story (fotografie) bez příběhu a naopak se neakceptují. Účastníci musí být týmy.

 

Ceny

Vítěz hlavní ceny získá cestu do Bruselu  na závěrečný slavnostní ceremoniál Evropského týdne odborných dovedností (#EUVocationalSkills), který se uskuteční 24. listopadu 2017.

Vítězové druhé ceny se 2.listopadu 2017 zúčastní slavnostního zahájeni Mezinárodního filmového festivalu v řecké Soluni - Thessaloniki International Film Festival (#TIFF58).

Přihlášené příběhy budou prezentovány na speciálních výstavách v obou městech. Cedefop a Evropská komise pokryjí cestovní náklady (cestovné a ubytování) pro vítězné týmy, které se umístí na 1. a 2. místě. Tým může doprovodit 1 učitel/tutor.

 

Pravidla

Týmy složené z VET studentů z Evropské unie sestávající z maximálně  3 členů musí vytvořit originální foto příběh z 3 až 5 fotografií a s doprovodným příběhem s maximálně 100 slovy. Přihlášky se musejí zaslat e-mailem na cedefopphotoaward@cedefop.europa.eu spolu svyplněnou přihláškou.

Uzávěrka: 15.července 2017,  ve 23:59 CET

Další  informace o pravidlech a přihlášce

 

 

SourceCedefop

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn