chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

Newsroom

Kaip naudotis „Epale“ platforma? Padės 6 aiškinamieji filmukai!

29/01/2020
by Aušra Karklytė
Språk: LT

Esate naujokė(-as) „Epale“ platformoje arba trūksta įgūdžių atliekant tam tikrus veiksmus platformoje? Nesijaudinkite – platformos naudojimas nesudėtingas, o Jums pagalbon skuba 6 aiškinamieji vaizdo filmukai, kuriuose detaliai pademonstruota, kaip atlikti įvairius veiksmus.

Junkitės į Europos suaugusiųjų švietėjų bendruomenę, naudokitės „Epale” lobynu ir papildykite jį savo kuriamu turiniu!

 

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Displaying 1 - 1 of 1
  • RASA POCEVIČIENĖs bilde
    Galiu ir aš - tokia buvo pagrindinė mintis, pasižiūrėjus filmukus, kaip „Epale“ platformoje galima talpinti savo turimą mokomąją medžiagą. Filmukai ne tik informatyvūs, bet ir motyvuojantys, skatinatys, o tai ypač svarbu, nes gana dažnai, bendraujant su įįvairiais suaugusiųjų švietėjais,tenka išgirsti, kad "na, ką aš jau ten... Tegul jaunesni tai daro, o ir mano kompiuteriniai gebėjimai nėra puikūs". Atsakymas jiems yra 6 aiškinamieji vaizdo filmukai, kuriuose detaliai pademonstruota, kaip atlikti įvairius veiksmus. Ir maža to, labai aiškiai ir nuosekliai pateikiama mintis - nesijaudinkite – platformos naudojimas nesudėtingas.