chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

 
 

Täiskasvanuharidus töökohal

Kasutage EPALE kõiki võimalusi oma kontole sisse logides. See võimaldab teil sisu hinnata ja kommenteerida ning annab teile juurdepääsu meie kõigile funktsioonidele.

Kallid EPALE kolleegid!

Oktoobrist detsembrini on EPALE teemafookuses täiskasvanuharidus töökohal. Selle aja jooksul avaldavad EPALE riikide meeskonnad ja kogukond selle teema kohta mitmeid innustavaid juhtumianalüüse, artikleid, aruandeid ja muid ressursse. Nende leidmiseks külastage meie teemalehte Töökohal õppimine (sisu varieerub vastavalt teie keele-eelistusele). Ärge unustage külastamast regulaarselt EPALE uut sisu!

Kas olete osalenud mõnes edukas projektis, mille eesmärk oli parandada või tutvustada innovatsiooni töökohal õppimisel? Võib-olla teate mõnda algatust, mille eesmärk on koolitada mentoreid ja tööandjaid töökohal õppimise võimaldamiseks? Jagage oma edukat projekti 11.–13. novembril sellel lehel ja aidake innustada täiskasvanuhariduse kogukonda kogu Euroopas! 

Kõik siin jagatud lood hõlmatakse meie igakuisesse infolehte.

 

Öelge meile oma arvamus

Me väärtustame EPALE kogukonnalt saadavat tagasisidet. Oleksime tänulikud, kui kulutate mõne minuti meie iga-aastase kasutajaküsitluse lõpuleviimiseks ja aitate meil paremaks muutuda!

Osalege EPALE küsitluses

 

Viimased blogipostitused

Maslow’ vajaduste hierarhia kasutamine tööturult kõige kaugemal olevate noorte täiskasvanute kaasamiseks (EN)

ConnectMore Solutionsi omanik ja direktor Richard Hazledine teavitas EPALE-t, kuidas YaS-projekt aitas tööturult eemal olevatel noortel täiskasvanutel tööd leida.

Täiskasvanuhariduse traditsioon Euroopas: TaaniSaksamaaIirimaa (EN)

Kolme intervjuuseeria käigus süvenes Aizhana Khasanova mitteformaalse täiskasvanuhariduse ajalukku Taanis, Iirimaal ja Saksamaal, et selgitada selle rolli nendes riikides.

Sotsiaalselt kaitsetute õppijate teemalise veebiarutelu kokkuvõte (EN)

Gina Ebner mõtiskles EPALE veebiarutelus sellest, kuidas täiskasvanuharidust saab kasutada sotsiaalselt kaitsetute täiskasvanute sotsiaalseks kaasamiseks.

 

Uudiseid kogu Euroopast

Oktoobris toimus täiskasvanuhariduse valdkonnas kogu Euroopas mitmeid sündmusi:

 

Kasutage EPALE kõiki võimalusi oma kontole sisse logides. See võimaldab teil sisu hinnata ja kommenteerida ning annab teile juurdepääsu meie kõigile funktsioonidele.