chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

Kuo skiriasi EPALE nuo „eTwinning“?

„eTwinning“ yra virtuali susitikimų vieta, kurioje vyksta mokyklų, mokytojų ir mokinių bendradarbiavimas ir organizuojami mokytojų profesinio mokymo renginiai. EPALE tikslas – sukurti interneto suaugusiųjų mokymosi sektoriaus bei suaugusiųjų švietimo ir mokymosi srities specialistų bendruomenę. 

EPALE visos Europos renginių kalendoriuje bus informuojama apie kursus ir renginius, galinčius dominti suaugusiųjų švietimo ir mokymosi srities specialistus. EPALE platformoje taip pat bus prieinami įvairūs naudingi švietimo ištekliai, naujienos, informacija apie renginius ir tinklo priemonės, taip pat aukštos kokybės turinys, parengtas savo srities ekspertų ir išverstas į pagrindines kalbas. 

Šiame etape nenumatyta į renginių kalendorių įtraukti pradinių ir vidurinių mokyklų mokytojams skirtų renginių, kaip antai „eTwinning“, nes EPALE orientuojasi į suaugusius mokinius kaip į galutinius naudotojus. Taip pat svarbu pažymėti, kad, kitaip nei „eTwinning“, EPALE nenumato klasių dvynių projektų galimybės, nes suaugusiųjų klasės skiriasi nuo pradinio ir vidurinio ugdymo mokyklų klasių.