chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

 
 

Calendar

Seniorský líder, seniorská líderka v témach korupcie, mediálnej gramotnosti a občianskej angažovanosti

Posted by Peter Maľa 3 months 1 uke ago

Thursday 12 September 2019 to Friday 13 September 2019
Zvolen
,

Staňte sa seniorskym lídrom alebo líderkou v témach korupcie, mediálnej gramotnosti a občianskej angažovanosti!

Máte chuť spolupracovať s Transparency? Prihláste sa na 2-dňové školenie vo Zvolene (12. - 13. september) prostredníctvom formulára do 2. septembra 2019 tu: https://forms.gle/131KbvGpjykVhzwF7

Počas dvoch dní absolvujete prednášky a diskusie s expertmi na témy kritického myslenia, falošných správ a mediálnej gramotnosti. Budete mať možnosť zahrať si unikátnu únikovú hru s motívom falošných správ a tiež spoznať podobne aktívnych a angažovaných ľuďí z rôznych častí Slovenska.

Transparency organizuje semináre pre seniorov na tému korupcie a falošných správ v rámci projektu Seniori a seniorky proti korupcii už niekoľko mesiacov. Nezapájame ich len ako účastníkov, ale aj ako aktérov vzdelávania - senior lídrov, ktorí sa podujmú na šírenie týchto zručností vo svojich komunitách a mestách.

Práve staršia generácia sa podľa výskumov radí medzi tie zraniteľnejšie. Množstvo vzdelávacích programov na tieto témy je cielených najmä na mládež, no aktivít pre starších je nedostatok.

Účasť na seminári, vrátane školení, ubytovania a stravy je v celej výške hradená. Od účastníkov budeme vyberať iba vratný rezervačný poplatok vo výške 10 eur.

 

/de/file/dlhujemimtojpgdlhujemimto.jpg

 

Event language(s):
Attending fee: 
No
Registration deadline: 
02/09/2019
Online event: 
Nei
Organised by: 
Transparency International Slovensko
Organiser type: 
Other event
Contact details: 
tis@transparency.sk
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn