chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Pjattaforma Elettronika għat-Tagħlim għall-Adulti fl-Ewropa

 
 

tal-kamra tal-aħbarijiet

Selgus EPALE aasta loetuima blogipostituse konkursi võitja!

16/01/2019
Lingwa: ET

Tänavu loetuimate blogipostituste hulka on sattunud nii 2018. aasta kui ka mõned varasemate aastate postitused. 2018. aasta kõige loetum blogipostitus oli intrigeeriva pealkirjaga Kaido Vestbergi kirjutatud Koolitus on eilne päev?.

2018. aasta populaarseimas postituses tõstatab ta küsimuse, kas koolitus pole mitte õppevormina ajale jalgu jäänud ja kas tänapäeval on aktuaalsed coach’imine, supervisioon, mentorlus jmt. Blogipostitus leidis palju vastukaja nii EPALE keskkonnas kui ka koolitajate kogukonna lehel.

Esmakordselt toimunud populaarseima blogipostituse konkursi võitjana saab Kaido 2019. aastal osaleda enda valitud mistahes riigi EPALE keskuse korraldatud konverentsil või koolitusel. Kõige aktuaalsemat teavet üle kogu Euroopa toimuvate täiskasvanuhariduse alaste sündmuste kohta leiad EPALE kalendrist.

Loe Kaido ja teiste autorite kirjutatud populaarseid EPALE blogipostitusi ja muid materjale, avalda oma blogipostitusi EPALEs ning osale 2019. aasta loetuima postituse konkursil – igal täiskasvanuõppe praktikul on, mida kogukonnale öelda!

--

Kaido Vestberg on konsultant ja kutsega koolitaja. 1981-1986 õppis Tartu Ülikoolis majandusküberneetika erialal, mille lõpetas magistrikraadiga. 2006 aastal astus Tallinna Tehnikaülikooli Ärikorralduse Instituudi doktorantuuri. Ülikooli õpingute kõrvalt 1985-1986 töötas Kaido Vestberg vahetuse meistrina kondiitritoodete vabrikus Kalev. 1986-1990 tegeles teadustööga, koolitamise ja konsulteerimisega Eesti Majandusjuhtide Instituudis. Alates 1990 aastast töötab rahvusvahelises koolitus-konsultatsiooniorganisatsioonis Mercuri International. Esimesed 2 aastat oli ta konsultant, järgnevalt 1992-1998 Mercuri International Eesti AS tegevdirektor, järgnevad kümmekond aastat juhtis Kaido Vestberg Mercuri Ida-Euroopa regiooni (1998-2000 Mercuri Business Development OY asedirektor, 2000-2010 sama organisastiooni tegevdirektor) Alates 2010 taas Eesti Mercuris (2010-2013 Mercuri International Eesti AS tegevjuht ja pärast ettevõtte jagunemist, alates 2013 Mercuri International Eesti OÜ juhtiv partner). Vabatahtlikuna on Kaido Vestberg Koolitus- ja Konsultatsioonifirmade Liidu juhatuse liige ja Hiiumaa Sõprade Seltsi juhatuse liige.

Kaido on aktiivne täiskasvanukoolituse valdkonna arengusse panustaja. Alates 2016. aastast on Kaido igal aastal osutunud valituks EPALE Euroopa täiskasvanuhariduse saadikuks. Ta on EPALE keskkonnas selle ajaga avaldanud mitu väga põnevat blogipostitust.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn