chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Pjattaforma Elettronika għat-Tagħlim għall-Adulti fl-Ewropa

Blog

EPALE fokusā: Mācības darbavietā

01/08/2017
minn Daina Jankalne
Lingwa: LV
Document available also in: EN FI HR ES DE SL PL LT NL CS SV IT RO HU EL SK FR ET BG MT DA PT

/mt/file/workplace-learning-august-focus-epaleWorkplace learning August focus EPALE

Workplace learning August focus EPALE

 

EPALE augusta tēma ir mācības darbavietā

Mācības darbavietā ir svarīga mūžizglītības sastāvdaļa. Tas ir lielisks instruments darbinieku izaugsmei un viņu efektivitātes nodrošināšanai. Mācīšanās darbavietā var būt formāla, neformāla un ikdienēja, bet pētījumā (ārēja saite) secināts, ka pēc darbinieku domām trīs svarīgākie veidi, kā mācīties darbavietā, ir dalīties zināšanās savas darba grupas ietvaros, vākt un analizēt informāciju un piedalīties vispārējās sarunās un sanāksmēs. 

EPALE mēs novērtējam, cik būtiskas ir mācības darbavietā darbinieku prasmju attīstīšanā un konkurētspējas uzturēšanā darba tirgū. Ieskatieties mūsu tematiskajā sadaļā par mācībām darbavietā.  Tajā kopiena un EPALE valstu darba grupas ir apkopojušas interesantus emuāru rakstus, noderīgus resursus un ziņas par šo tēmu (sadaļas saturs atšķiras atkarībā no valodas). Neaizmirstiet regulāri apmeklēt EPALE mājas lapu, lai iepazītos ar augusta jaunumiem!

 

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Qed jintwerew 1 - 1 minn 1
  • Algimanta Sciglinskiene's picture

    Nei vienas darbuotojas, nesvarbu kokios kompetencijos jis bebutų, visada bendraujant ir dirbant įmonės ar organizacijos komandoje neisvengiamai mokysis: suprasti, derinti ir kurti...Tai svarbu tiek didelėse tiek mažose įmonėse ir kolektyvuose.