chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Pjattaforma Elettronika għat-Tagħlim għall-Adulti fl-Ewropa

tal-kamra tal-aħbarijiet

Dalyvaukite #CedefopPhotoAward 2017 m. konkurse!

24/05/2017
Lingwa: LT
Document available also in: EN DE PT HR EL PL SL BG MT HU NL ET IT SV FR SK CS DA FI

/en/file/cedefop-competitionCedefop Competition

Cedefop Competition

Dalyvaukite #CedefopPhotoAward 2017 m. nuotraukų konkurse, kuriame Europos Sąjungos profesinio rengimo ir mokymo (PRM) programos dalyviai gali pasidalyti savo PRM istorijomis ir laimėti kelionę į Briuselį arba Salonikus!

#CedefopPhotoAward 2017 m. konkurso tema – „Profesinis rengimas ir mokymas: papasakok savo istoriją“.

 

Kas gali dalyvauti?

#CedefopPhotoAward 2017 m. konkurse gali dalyvauti grupės iš ne daugiau kaip trijų bet kokio amžiaus PRM programos dalyvių. Šios grupės turėtų originaliai ir trumpai savo darbą apibūdinti nuotraukomis ir trumpu pasakojimu. Pavieniai asmenys dalyvauti negali.

 

Prizai

Pirmojo prizo laimėtojai keliaus į Briuselį, į Europos profesinių gebėjimų (#EUVocationalSkills) savaitės uždarymo ceremoniją lapkričio 24 d.

Antrojo prizo laimėtojai dalyvaus Tarptautinio Salonikų kino festivalio (#TIFF58) atidaryme lapkričio 2 d.

Visų laimėtojų ir antros vietos laimėtojų darbai bus pristatyti abiejuose miestuose specialiose parodose. CEDEFOP ir Europos Komisija padengs visas pirmą ir antrą vietas laimėjusių komandų ir kiekvienos iš jų mokytojo ar kuratoriaus kelionės ir apgyvendinimo išlaidas.

 

Taisyklės

Europos Sąjungos profesinio rengimo ir mokymo programos dalyvių komandos, kurias sudaro iki trijų narių, prašomos sukurti originalią nuotraukų istoriją iš trijų penkių nuotraukų ir pasakojimą iki 100 žodžių. Paraiškas reikia teikti el. paštu cedefopphotoaward@cedefop.europa.eu (nuoroda išsiunčiamas el. laiškas) kartu su užpildyta paraiškos forma.

Galutinis terminas: 2017 m. liepos 15 d. 23:59 val. (CEST, Vidurio Europos vasaros laiku)

Daugiau informacijos apie paraiškų teikimo taisykles

 

 

 

 

ŠaltinisCedefop

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn