Skip to main content
News
Aħbarijiet

Międzynarodowa Konferencja E-Learning Fusion - wyjątkowe połączenie narzędzi, metod i pomysłów nowoczesnego, skutecznego e-learningu

Już 16 marca 2017 r. w Warszawie odbędzie się Międzynarodowa Konferencja E-Learning Fusion (http://elearning-fusion.pl/ ). Organizatorem wydarzenia jest iPro, innowacyjna firma e-learningowa (http://ipro-elearning.com/ ). Wydarzenie zostało objęte Patronatem honorowym przez Pracodawców RP (http://www.pracodawcyrp.pl/ ), największą organizację pracodawców w Polsce. Partnerem merytorycznym Konferencji jest HR Influencers (http://hrinfluencers.pl/ ), think tank skupiający najbardziej wpływowych liderów branży HR w Polsce. Technologicznie wspierać będzie ją globalna firma Articulate (https://articulate.com/), dostawca oprogramowania, kursów i materiałów dla specjalistów od rozwoju w firmach. Merytorykę dostarczą Partnerzy iPro:

 

Nazwa Konferencji nie jest przypadkowa. Twórcom eventu od początku chodziło o pokazanie, że nowoczesny, skuteczny e-learning to fuzja całego mnóstwa narzędzi, metod i stylów działania wspierających uczenie się w organizacjach przy wykorzystaniu technologii. Samo wydarzenie jest miksem prelekcji, prezentacji i testowania rozwiązań, dyskusji z ekspertami i spotkań w kuluarach. Powstało w wyniku połączenia (fuzji) doświadczeń międzynarodowych i rodzimych organizacji działających w szeroko rozumianym e-learningu. Atrakcją na niespotykaną w Polsce skalę będzie też miks mówców i prelegentów, znanych w branży międzynarodowych ekspertów i praktyków e-learningu.

 

Zobaczymy między innymi Sally Ann Moore, jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie e-learningu w Europie, obecną w rankingu "Top Ten Movers and Shakers”. Nicolę Appel, menedżera największych społeczności internetowych w Articulate. Lider rankingu Guru Gamifikacji, Pete Jenkins, pokaże siłę gier w rozwoju pracowników. W tajniki mobile learningu wprowadzi uczestników Neil Lasher, pionier i ewangelista tej tematyki w Europie. Gospodarzem wydarzenia będzie Marta Machalska, prezes firmy iPro, pomysłodawczyni Konferencji. Wieloletni praktyk e-learningu, związany z branżą od początku jej istnienia w Polsce.

 

Uczestnicy zostaną wprowadzeni w świat micro learningu i narzędzia kontekstowego uczenia się. Dostawcy i praktycy opowiedzą jak dzielić się i tworzyć w firmach małe porcje informacji. Opowiedzą też o tajnikach skutecznego social learningu, czyli zastosowania do kształcenia pracowników aplikacji i rozwiązań umożliwiających szybsze dotarcie i reakcję na informacje, upowszechnienie wiedzy trudnej do przekazania, a także większe zaangażowanie pracowników. Zwolennicy kompleksowego podejścia do rozwoju w firmie otrzymają porcję wiedzy o najnowszych i najpopularniejszych funkcjonalnościach współczesnych systemów LMS. Przekonają się jak z platformy do zarządzania szkoleniami w firmie przekształciły się w systemy wspierające rozwój pracowników w każdym wymiarze, wykorzystujące mechanizmy gier do angażowania ludzi.

 

Organizatorzy zapraszają na Konferencję E-Learning Fusion właścicieli i prezesów firm, menedżerów i specjalistów HR, e-learningu, szkoleń i rozwoju, kierowników lub koordynatorów procesów e-learningu, a także wszystkich pasjonatów uczenia się online.

 

- Tylko wspólnie, w połączeniu (fuzji) możemy wytworzyć mnóstwo energii i zwiększyć zasięg promieniowania pomysłów, metod, praktyk i narzędzi nowoczesnego e-learningu – tak o wydarzeniu mówi jego pomysłodawca, Marta Machalska.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia: http://elearning-fusion.pl/. Formularz zgłoszenia: https://form.jotformeu.com/63402394183353

 

Login (1)

Users have already commented on this article

Illoggja jew Irreġistra biex tibgħat il-kummenti.

Trid tikteb artiklu?

Toqgħodx lura milli tagħmel dan!

Ikklikkja l-link t’hawn taħt u ibda ibgħat artiklu ġdid!

L-aħħar diskussjonijiet

EPALE 2021 Thematic Focuses. Let's start!

We invite you to enrich what is set to be an intense year ahead with your contributions and expertise! Let's start by taking parto in this online discussion. The online discussion will take place Tuesday 9 March 2021 from 10 a.m. to 4 p.m. CET. The written discussion will be introduced by a livestream with an introduction to the 2021 Thematic Focuses, and will be hosted by Gina Ebner and Aleksandra Kozyra of the EAEA on the behalf of the EPALE Editorial Board.

More

Diskussjoni ta’ EPALE: Il-forniment ta’ tagħlim ta’ ħiliet bażiċi

Il-ħiliet bażiċi huma trasversali. Dawn mhumiex rilevanti biss għall-politika edukattiva, iżda huma rilevanti wkoll għall-politiki tal-impjiegi, tas-saħħa, soċjali u ambjentali. Il-bini ta’ miżuri ta’ politika koeżivi li jappoġġjaw lill-persuni bi ħtiġijiet bażiċi ta’ ħiliet huwa meħtieġ mhux biss biex il-Perkorsi ta’ Titjib tal-Ħiliet ikunu suċċess, iżda wkoll biex jgħinu fil-bini ta’ soċjetajiet aktar reżiljenti u inklużivi. Id-diskussjoni online se ssir f’din il-paġna fis-16/17 ta’ Settembru bejn l-10:00 u s-16:00 CET u se tkun immoderata mill-Koordinaturi Tematiċi ta’ EPALE tal-EBSN

More