chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Pjattaforma Elettronika għat-Tagħlim għall-Adulti fl-Ewropa

 
 

tal-kamra tal-aħbarijiet

Międzynarodowa Konferencja E-Learning Fusion - wyjątkowe połączenie narzędzi, metod i pomysłów nowoczesnego, skutecznego e-learningu

07/02/2017
Lingwa: PL

Już 16 marca 2017 r. w Warszawie odbędzie się Międzynarodowa Konferencja E-Learning Fusion (http://elearning-fusion.pl/ ). Organizatorem wydarzenia jest iPro, innowacyjna firma e-learningowa (http://ipro-elearning.com/ ). Wydarzenie zostało objęte Patronatem honorowym przez Pracodawców RP (http://www.pracodawcyrp.pl/ ), największą organizację pracodawców w Polsce. Partnerem merytorycznym Konferencji jest HR Influencers (http://hrinfluencers.pl/ ), think tank skupiający najbardziej wpływowych liderów branży HR w Polsce. Technologicznie wspierać będzie ją globalna firma Articulate (https://articulate.com/), dostawca oprogramowania, kursów i materiałów dla specjalistów od rozwoju w firmach. Merytorykę dostarczą Partnerzy iPro:

 

Nazwa Konferencji nie jest przypadkowa. Twórcom eventu od początku chodziło o pokazanie, że nowoczesny, skuteczny e-learning to fuzja całego mnóstwa narzędzi, metod i stylów działania wspierających uczenie się w organizacjach przy wykorzystaniu technologii. Samo wydarzenie jest miksem prelekcji, prezentacji i testowania rozwiązań, dyskusji z ekspertami i spotkań w kuluarach. Powstało w wyniku połączenia (fuzji) doświadczeń międzynarodowych i rodzimych organizacji działających w szeroko rozumianym e-learningu. Atrakcją na niespotykaną w Polsce skalę będzie też miks mówców i prelegentów, znanych w branży międzynarodowych ekspertów i praktyków e-learningu.

 

Zobaczymy między innymi Sally Ann Moore, jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie e-learningu w Europie, obecną w rankingu "Top Ten Movers and Shakers”. Nicolę Appel, menedżera największych społeczności internetowych w Articulate. Lider rankingu Guru Gamifikacji, Pete Jenkins, pokaże siłę gier w rozwoju pracowników. W tajniki mobile learningu wprowadzi uczestników Neil Lasher, pionier i ewangelista tej tematyki w Europie. Gospodarzem wydarzenia będzie Marta Machalska, prezes firmy iPro, pomysłodawczyni Konferencji. Wieloletni praktyk e-learningu, związany z branżą od początku jej istnienia w Polsce.

 

Uczestnicy zostaną wprowadzeni w świat micro learningu i narzędzia kontekstowego uczenia się. Dostawcy i praktycy opowiedzą jak dzielić się i tworzyć w firmach małe porcje informacji. Opowiedzą też o tajnikach skutecznego social learningu, czyli zastosowania do kształcenia pracowników aplikacji i rozwiązań umożliwiających szybsze dotarcie i reakcję na informacje, upowszechnienie wiedzy trudnej do przekazania, a także większe zaangażowanie pracowników. Zwolennicy kompleksowego podejścia do rozwoju w firmie otrzymają porcję wiedzy o najnowszych i najpopularniejszych funkcjonalnościach współczesnych systemów LMS. Przekonają się jak z platformy do zarządzania szkoleniami w firmie przekształciły się w systemy wspierające rozwój pracowników w każdym wymiarze, wykorzystujące mechanizmy gier do angażowania ludzi.

 

Organizatorzy zapraszają na Konferencję E-Learning Fusion właścicieli i prezesów firm, menedżerów i specjalistów HR, e-learningu, szkoleń i rozwoju, kierowników lub koordynatorów procesów e-learningu, a także wszystkich pasjonatów uczenia się online.

 

- Tylko wspólnie, w połączeniu (fuzji) możemy wytworzyć mnóstwo energii i zwiększyć zasięg promieniowania pomysłów, metod, praktyk i narzędzi nowoczesnego e-learningu – tak o wydarzeniu mówi jego pomysłodawca, Marta Machalska.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia: http://elearning-fusion.pl/. Formularz zgłoszenia: https://form.jotformeu.com/63402394183353

 

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Qed jintwerew 1 - 2 minn 2
  • Marta Koza's picture

    Współcześnie E-learning staje się coraz bardziej popularny. W skrócie oznacza on, wykorzystywanie komputerów i Internetu do nauczania innych. Służy nauczaniu na odległość oraz nauczaniu elastycznemu. Często jest łączony z tradycyjnym nauczaniem w formie kursów mieszanych. Dostęp do zautomatyzowanych narzędzi oraz materiałów dydaktycznych umożliwia typowe środowisko e-learningowe Virtual Learning Environment. Coraz więcej tradycyjnych szkół wyższych, jak również młodszych szkół wyższych online, oferuje przez internet wybrane programy dyplomowe na wielu poziomach i w wielu dziedzinach. Zazwyczaj studenci zobowiązani są do uczęszczania na zajęcia, jednak wiele kursów jest udostępnianych wyłącznie online. Ten model nauczania posiada wiele zalet, które przemawiają za nim. Mamy duża swobodę w uczeniu się, dowolny czas pracy. Uczniowie mogą łatwiej się komunikować miedzy sobą. Dlatego uważam, że ta konferecnja jest bradzo pomocna, ponieważ możemy dowiedzieć się na niej wielu ciekawych rzeczy.

  • Justyna Jasińska's picture

    E–learning czyli nauczanie z wykorzystaniem sieci komputerowych i Internetu. Oznacza wspomaganie procesu dydaktyki za pomocą komputerów osobistych, smartfonów, tabletów. Pozwala nawet na ukończenie kursu, szkolenia czy studiów bez konieczności fizycznej obecności w sali wykładowej. Uważam także iż uzupełnia tradycyjny proces nauczania, budując tzw. blended learning. E-learning to tylko jeden z elementów edukacji, dlatego edukacja w czasie rzeczywistym dotyczy znacznie obszerniejszego zasięgu usług.

    Jest wiele zalet tej metody nauczania jak chociażby dowolny czas pracy i wygodę uczniów. Ułatwienie komunikacji między uczniami, lepsze dopasowanie do potrzeb uczniów, większe urozmaicenie nauki dzięki zastosowaniu multimediów i niewerbalnej prezentacji materiału oraz nauka we własnym tempie to tylko kilka zalet. Konferencja E-learning Fusion to jedyna w Polsce międzynarodowa konferencja o innowacyjnym e-learningu, a także metodach podnoszenia umiejętności i kwalifikacji osobistych. E-learning Fusion jest wydarzeniem, które ma na celu zaprezentowanie nowych rozwiązań technologicznych oraz możliwości w tworzeniu angażującego środowiska nauki, rozwoju i pracy. Dlatego, moim zdaniem konferencja ta jest bardzo interesującym wydarzeniem. Można na niej dowiedzieć się wielu ciekawych, inspirujących wiadomości oraz zdobyć nową wiedzę w tym obszarze nauki.