Skip to main content
News
Aħbarijiet

Swedbank otsib koolitus- ja arenduspartnerit!

Swedbank Akadeemia Eestis ootab oma 6-liikmelise meeskonnaga liituma KOOLITUS- JA ARENDUSPARTNERIT, kes panustaks kvaliteetsete koolitus – ja arendusteemaliste lahenduste väljatöötamisse ja elluviimisse Eesti üksuses. Swedbank Akadeemia näol on tegu grupiülese üksusega, mis eeldab omavahelist tihedat koostööd nii Eesti, Läti, Leedu ning Rootsi kolleegidega.

Koolitus- ja arenduspartnerina saad teha suuri asju!

Olla koolitus-  ja arendusteemades partner äriüksustele ja personalidivisjonile;Juhtida arendusprojekte kohalikul või Baltikumi tasandil;Töötada välja, planeerida ja ellu viia  interaktiivseid (e-õppel põhinevaid) ja muid koolitusi ja töötubasid;Teha koostööd teiste riikide Akadeemia üksustega.

Oled suhtumisega, et kõik on võimalik!

Sul on varasem kogemus koolitus – ja arendusvaldkonnas;Omad projektijuhtimise kogemust;Suhtled vabalt nii eesti kui ka inglise keeles ning soovid teha rahvusvahelist tööd;Sulle meeldib inimestega suhelda ja oled koostööle orienteeritud;Sul on häid mõtteid ja julgust, et proovida uusi meetodeid  ja tehnoloogilisi lahendusi inimeste arendamisel.

Tahad rohkem teada?

Lisainformatsiooni antud ametipositsiooni kohta annab Swedbank Akadeemia juht Eestis Margit Treufeldt (margit.treufeldt@swedbank.ee, +372 888 8501). Värbamisprotsessi puudutavates küsimustes aitab sind Jane Kalnapenkis (jane.kalnapenkis@swedbank.ee, +372 888 8472).

Kui tunned, et antud ametipositsioon võib olla just Sinu uueks väljakutseks, siis saada meile oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 26. jaanuariks.

Login (0)

Trid tikteb artiklu?

Toqgħodx lura milli tagħmel dan!

Ikklikkja l-link t’hawn taħt u ibda ibgħat artiklu ġdid!

L-aħħar diskussjonijiet

EPALE 2021 Thematic Focuses. Let's start!

We invite you to enrich what is set to be an intense year ahead with your contributions and expertise! Let's start by taking parto in this online discussion. The online discussion will take place Tuesday 9 March 2021 from 10 a.m. to 4 p.m. CET. The written discussion will be introduced by a livestream with an introduction to the 2021 Thematic Focuses, and will be hosted by Gina Ebner and Aleksandra Kozyra of the EAEA on the behalf of the EPALE Editorial Board.

More

Diskussjoni ta’ EPALE: Il-forniment ta’ tagħlim ta’ ħiliet bażiċi

Il-ħiliet bażiċi huma trasversali. Dawn mhumiex rilevanti biss għall-politika edukattiva, iżda huma rilevanti wkoll għall-politiki tal-impjiegi, tas-saħħa, soċjali u ambjentali. Il-bini ta’ miżuri ta’ politika koeżivi li jappoġġjaw lill-persuni bi ħtiġijiet bażiċi ta’ ħiliet huwa meħtieġ mhux biss biex il-Perkorsi ta’ Titjib tal-Ħiliet ikunu suċċess, iżda wkoll biex jgħinu fil-bini ta’ soċjetajiet aktar reżiljenti u inklużivi. Id-diskussjoni online se ssir f’din il-paġna fis-16/17 ta’ Settembru bejn l-10:00 u s-16:00 CET u se tkun immoderata mill-Koordinaturi Tematiċi ta’ EPALE tal-EBSN

More