News
Aħbarijiet

DDT un Eva Johansone aicina uz sarunu par vides un klimata pārmaiņu problēmām

Vai mēs esam gatavi mainīt paradumus, lai glābtu savu paradīzi no bojāejas?

Pievienojies sarunā ar “Dirty Deal Teatro" un Evu Johansoni!

Vides un klimata pārmaiņu problēmas ir tēmas, ko pārsvarā ir ierasts dzirdēt no zinātnieku, pētnieku, nevalstisko organizāciju pārstāvju un žurnālistu puses, taču tās ir tēmas, par ko stāsta un runā arī radošais sektors, pievēršot uzmanību globālām problēmām un ļaujot aizdomāties plašāk par tādiem jautājumiem kā klimats un taisnīgums, pasaules procesu savstarpējo saikni un mūsu ikdienas dzīves ieradumu ietekmi un sekām.

'’Dirty Deal Teatro” atklāj sezonu ar režisores Paulas Pļavnieces un dramaturģes Lindas Rudenes brīvdabas izrādi “Ēdenes dārzs”, kas pirmizrādi piedzīvos 11. augustā plkst. 19:00 LU Botāniskajā dārzā.

Tas ir stāsts par trīs kolorītiem kungiem, kuri ilgstoši mitinās pašvaldībai piederošā teritorijā. Katrs no viņiem šeit atradis to pēc kā ilgojas, ko tādu, kas nošņurkušā zemes gabalā liek saskatīt personīgo paradīzi. Tomēr viss mainās, kad ierasti gauso kungu sadzīvi satricina negaidīta vizīte un “diena parastā” arvien vairāk sāk šķist kā “diena pastarā”. Vai kungi būs spējīgi glābt savu paradīzes zemi? 

Izrāde tapusi sadarbībā ar biedrību “Zaļā brīvība” un reflektē par vides un klimata pārmaiņu problēmām, kas mūs sagaida nākotnē, un notiek jau tagad.

Lai vairāk iedziļinātos šajā tēmā, DDT un “Zaļā brīvība” pēc izrādēm piedāvā skatītājiem piedalīties sarunā, kuru vadīs kultūras žurnāliste un sabiedriskā darbiniece Eva Johansone.

 

Vairāk informācijas par biļešu iegāde, kā arī izrādes apmeklējuma noteikumiem:

https://dirtydealteatro.lv/lv/izrazu-saraksts/izrades/edenes-darzs

 

Organizācija “Zaļā brīvība” ar DDT sadarbojas Eiropas Savienības finansētā projekta ClimACT ietvaros.

Izrādes un diskusijas laikā paustā informācija nekādā gadījumā nav uzskatāms par Eiropas Savienības viedokli.  

Login (3)

Trid tikteb artiklu?

Toqgħodx lura milli tagħmel dan!

Ikklikkja l-link t’hawn taħt u ibda ibgħat artiklu ġdid!

L-aħħar diskussjonijiet

EPALE 2021 Thematic Focuses. Let's start!

We invite you to enrich what is set to be an intense year ahead with your contributions and expertise! Let's start by taking parto in this online discussion. The online discussion will take place Tuesday 9 March 2021 from 10 a.m. to 4 p.m. CET. The written discussion will be introduced by a livestream with an introduction to the 2021 Thematic Focuses, and will be hosted by Gina Ebner and Aleksandra Kozyra of the EAEA on the behalf of the EPALE Editorial Board.

More

Diskussjoni ta’ EPALE: Il-forniment ta’ tagħlim ta’ ħiliet bażiċi

Il-ħiliet bażiċi huma trasversali. Dawn mhumiex rilevanti biss għall-politika edukattiva, iżda huma rilevanti wkoll għall-politiki tal-impjiegi, tas-saħħa, soċjali u ambjentali. Il-bini ta’ miżuri ta’ politika koeżivi li jappoġġjaw lill-persuni bi ħtiġijiet bażiċi ta’ ħiliet huwa meħtieġ mhux biss biex il-Perkorsi ta’ Titjib tal-Ħiliet ikunu suċċess, iżda wkoll biex jgħinu fil-bini ta’ soċjetajiet aktar reżiljenti u inklużivi. Id-diskussjoni online se ssir f’din il-paġna fis-16/17 ta’ Settembru bejn l-10:00 u s-16:00 CET u se tkun immoderata mill-Koordinaturi Tematiċi ta’ EPALE tal-EBSN

More