chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Pjattaforma Elettronika għat-Tagħlim għall-Adulti fl-Ewropa

tal-kamra tal-aħbarijiet

Pieteikums profesionālās kvalifikācijas novērtēšanai un atzīšanai (kvalifikāciju apliecinoša dokumenta iegūšanai)

23/08/2016
minn Jānis Kutraitis
Lingwa: LV

Pieteikums profesionālās kvalifikācijas novērtēšanai un atzīšanai (kvalifikāciju apliecinoša dokumenta iegūšanai)

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) īsteno projektu «EPALE Nacionālā atbalsta sistēma» (Eiropas Komisijas granta līgums Nr.2015-3235/001-001), kura ietvaros ir iespēja organizēt un finansēt profesionālās kompetences novērtēšanu 10 cilvēkiem - savas jomas profesionāļiem, kas ar profesiju saistītās zināšanas un prasmes ir ieguvuši darba pieredzē un vēlas tās novērtēt un atzīt, lai iegūtu profesionālo kvalifikāciju apliecinošu dokumentu.

Paredzamais profesionālās kompetences novērtēšanas (profesionālās kvalifikācijas eksāmena) laiks - 2016.gada septembris.

Aicinām pieteikties interesentus, aizpildot šo anketu!

Papildu informācija par profesionālās kompetences novērtēšanu pieejama Izglītības Kvalitātes valsts dienesta (IKVD) mājas lapā: http://www.ikvd.gov.lv/arpus-formala-izglitiba/

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email
Refresh comments Enable auto refresh

Qed jintwerew 1 - 3 minn 3
 • Arita Berga's picture
  Interesējoties par izglītības iespējām mācību darba ietvaros, uzzināju par šo iespēju iegūt profesionālo kvalifikācijas dokumentu, nokārtojot tikai pārbaudījumu jeb eksāmenu. Esmu šo gaidījusi jau vairākus gadus!
  Uzskatu, ka šī ir lieliska iespēja iegūt profesiju, darot to, ko cilvēks ir darījis visu laiku, iegūstot oficiālu dokumentu un turpinot savu darbību kā profesionālim.
  Turpinot šo izglītības iespēju, uzskatu, ka kaut ko līdzīgu nepieciešams piedāvāt arī augstākajā izglītībā. Tur gan šim pārbaudījumam vajadzētu būt krietni sarežģītākam, bet iespējai noteikti tādai vajadzētu būt.
  Uzskatu, ka Latvijā un ne tikai ir tādi cilvēki, kuri ir talantīgi un tik zinoši, ka var iztikt bez augstskolas apmeklēšanas, bet tajā pat laikā spēj nokārtot savu kvalifikācijas eksāmenu.
 • Ilze Briža's picture
  Profesionālajā izglītībā kā arī tālākizglītībā šis ir labs veids kā pārliecināties par profesionālajām prasmēm un atbilstošu kvalifikācijas līmeni.
 • Elmars Mezapuke's picture
  Interesants piedāvājums, turklāt iespēja piedalīties lielā projektā, lai EPALE iesaistītu Latvijas ikdienā nedaudz vairāk.