chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Pjattaforma Elettronika għat-Tagħlim għall-Adulti fl-Ewropa

 
 

Riżorsa

Polski rynek pracy – wyzwania i kierunki działań na podstawie badań Bilans Kapitału Ludzkiego 2010–2015

Lingwa: PL

Mibgħuta minn Anna Pokrzywnicka

Publikacja powstała w ramach projektu badawczego „Bilans Kapitału Ludzkiego” realizowanego wspólnie przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i Uniwersytet Jagielloński. Zamyka ona pięcioletni cykl badań w ramach projektu Bilans Kapitału Ludzkiego (BKL). Jest selektywnym podsumowaniem wyników tego projektu pod kątem wybranych zagadnień społecznych. Zawiera m.in. informacje na temat podaży i popytu na kompetencje, a także systemu kształcenia i rynku szkoleń w Polsce.

Awtur(i) tar-Riżorsa: 
Jarosław Górniak, Marcin Kocór, Szymon Czarnik, Mateusz Magierowski, Krzysztof Kasparek, Magdalena Jelonek, Konrad Turek, Barbara Worek
ISBN: 
978-83-7633-309-0
Lingwa tad-dokument
Ittajpja r-Riżorsa: 
Oħrajn
Pajjiż:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Qed jintwerew 1 - 1 minn 1
  • Beata Ciężka's picture
    Publikacja warta polecenia wszystkim zainteresowanym edukacją dorosłych również na poziomie kreowania strategii i polityk.
    Pojawiają się w niej bowiem rekomendacje dla polityk publicznych, zwłaszcza edukacyjnej, rynku pracy i społecznej. W publikacji autorzy zwracają uwagę na problemy i nowe wyzwania rozwojowe. Zachęcam również do zapoznania się z wcześniejszymi publikacjami cykli BKL.