chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Pjattaforma Elettronika għat-Tagħlim għall-Adulti fl-Ewropa

 
 

Riżorsa

Pameistrystė Lietuvoje. Poreikis ir galimybės

Lingwa: LT

Mibgħuta minn Rita Vargalytė

Kokia yra pameistrystės vieta Lietuvos profesinio mokymo sistemoje? Koks yra pameistrystės poreikis Lietuvoje? Ką turėtų nuveikti valstybė, darbdaviai ir mokymo įstaigos įgyvendinant ir plėtojant pameistrystę Lietuvoje? Kokia pameistrystės nauda mokymo įstaigai ir besimokančiajam?

Atsakymus į šiuos klausimus rasite Švietimo problemos analizės leidinyje ,,Pameistrystė Lietuvoje. Poreikis ir galimybės“. Leidinyje pristatoma: pameistrystės samprata ir teisinis reguliavimas Lietuvoje; pameistrystės diegimui įtakos turintys veiksniai; profesinio mokymo sis­temoje pameistrystės taikymo galimybės; pameistrystės organizavimo etapai. Taip pat apžvelgiama ES šalių, kuriose pameistrystė turi senesnes tradicijas, patirtis. Pateikiami pameistrystės diegimą stabdantys veiksniai bei rekomendacijos dėl pameistrystės plėtros galimybių Lietuvoje.

Šis leidinys skirtas ne tik mokytojams, bet ir andragogams, politikams, savivaldybių švietimo padalinių specialistams ir plačiajai visuomenei, nušviečiantis kylančias ir sprendžiamas  švietimo problemas. 

Šis pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Awtur(i) tar-Riżorsa: 
Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras
Data tal-pubblikazzjoni:
Il-Ħamis, 18 Diċembru, 2014
Lingwa tad-dokument
Ittajpja r-Riżorsa: 
Oħrajn
Pajjiż:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn