Skip to main content
Blog
Blog

5 digitālā mārketinga rīki iesācējiem

Patērētāju dzīve ir pilnībā pārcēlusies uz tīmekli un sekmīga digitālā mārketinga rīku izmantošana uzņēmumiem ir ļoti svarīga. Šie 5 bezmaksas rīki derēs kā iesācējiem, tā profesienāļiem un nodrošinās lielu daļu no digitālā mārketinga vajadzībām.

Patērētāju dzīve ir pilnībā pārcēlusies uz tīmekli un sekmīga digitālā mārketinga rīku izmantošana uzņēmumiem ir ļoti svarīga. Šie 5 bezmaksas rīki derēs kā iesācējiem, tā profesienāļiem un nodrošinās lielu daļu no digitālā mārketinga vajadzībām.

 

Google Analytics

Datu analītikas platforma, kas monitorē mājaslapas apmekētāju skaitu un rīcību lapā, kā arī nosaka to avotu. Palīdzēs saprast, vai izvēlētā mārketinga un reklāmas pieeja ir efektīva. Izmantojot Google Analytics, uzņēmums vienmēr skaidri zinās, kuras sociālo mediju platformas izvēlēties satura publicēšanai, kā arī to, kuri reklāmas kanāli atnes vislielāko atdevi.

 

Google Ads

Kad patērētāji grib saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem, viņi griežas pie Google. Google Ads platforma, kas ļauj izvietot reklāmas meklēšanas rezultātos, baneru tīklā, kā arī Youtube, sniegs iespēju izcelties konkurentu vidū un sasniegt plašāku auditoriju. Maksājot tikai par reāli saņemtajiem klikšķiem uz reklāmām, uzņēmums nekavējoties redzēs iespaidīgu progresu, kuru iespējams ātri un ērti izmērīt, lai pielāgotu kampaņu vēl labākiem rezultātiem.

 

Keyword Planner

Lai sasniegtu vairāk klientu, ir jāsaprot, kādus atslēgas vārdus viņi izmanto konkrētu produktu vai pakalpojumu meklēšanā. Ar Google atslēgas vārdu plānotāju uzņēmumi var noskaidrot, kādi termini un frāzes katrā reģionā tiek meklēti visvairāk, kāds ir konkurences līmenis, un cik izmaksās šo vārdu izmantošana reklāmās. Šo informāciju tālāk var izmantot gan reklāmas kampaņu veidošanā, gan mājaslapas un cita satura optimizēšanai tā, lai tas būtu draudzīgāks interneta meklētājiem.

 

Facebook Ads Manager

Šis rīks ir katra uzņēmuma sākumpunkts, lai veiksmīgi reklamētos Facebook un Instagram, sociālajos tīklos. Tas palīdz izveidot reklāmas, pārvaldīt to rādīšanas laiku un vietu, kā arī pārraudzīt uzņēmuma kampaņu rezultātus. Atlasot reklāmas saņēmējus pēc vecuma, dzimuma, atrašanās vietas, interesēm un citiem parametriem, jūsu reklāmas redzēs tieši tie lietotāji, kuriem ir vislielākā varbūtība kļūt par klientiem.

 

Canva

Uzmanību piesaistoši vizuāļi ir neatņemama digitālā mārketinga sastāvdaļa. Lai radītu un dalītos ar mārketinga vizuālajiem materiāliem, Canva ir efektīvākais bezmaksas rīks. Tā ir parocīga platforma, izstrādāta, lai ikviens varētu izveidot dizainiski pievilcīgus materiālus uzņēmuma sociālo tīklu publikācijām un reklāmas kampaņām.

Ceram, ka šie 5 rīki noderēs, uzsākot ceļu digitālā mārketinga pasaulē. Vien jāatceras, ka pat vislabākie instrumenti būs efektīvi tikai tad, ja tiks pareizi izmantoti.

 

Raksts publicēts topmedia.lv.

Foto: pexels.com.

Login (4)

Want to write a blog post ?

Don't hesitate to do so! Click the link below and start posting a new article!

L-aħħar diskussjonijiet

EPALE 2021 Thematic Focuses. Let's start!

We invite you to enrich what is set to be an intense year ahead with your contributions and expertise! Let's start by taking parto in this online discussion. The online discussion will take place Tuesday 9 March 2021 from 10 a.m. to 4 p.m. CET. The written discussion will be introduced by a livestream with an introduction to the 2021 Thematic Focuses, and will be hosted by Gina Ebner and Aleksandra Kozyra of the EAEA on the behalf of the EPALE Editorial Board.

More

Diskussjoni ta’ EPALE: Il-forniment ta’ tagħlim ta’ ħiliet bażiċi

Il-ħiliet bażiċi huma trasversali. Dawn mhumiex rilevanti biss għall-politika edukattiva, iżda huma rilevanti wkoll għall-politiki tal-impjiegi, tas-saħħa, soċjali u ambjentali. Il-bini ta’ miżuri ta’ politika koeżivi li jappoġġjaw lill-persuni bi ħtiġijiet bażiċi ta’ ħiliet huwa meħtieġ mhux biss biex il-Perkorsi ta’ Titjib tal-Ħiliet ikunu suċċess, iżda wkoll biex jgħinu fil-bini ta’ soċjetajiet aktar reżiljenti u inklużivi. Id-diskussjoni online se ssir f’din il-paġna fis-16/17 ta’ Settembru bejn l-10:00 u s-16:00 CET u se tkun immoderata mill-Koordinaturi Tematiċi ta’ EPALE tal-EBSN

More