chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Pjattaforma Elettronika għat-Tagħlim għall-Adulti fl-Ewropa

tal-kamra tal-aħbarijiet

Du šimtai septyniasdešimt suaugusiųjų mokymosi savaitės renginių laukia. Kurį renkatės Jūs?

12/11/2020
minn Vilija Lukošūnienė
Lingwa: LT

Prieš pagrindinį metinį suaugusiųjų mokymosi renginį - MOKYMOSI SAVAITĘ -  bejėgė netgi COVID-19 pandemija!

Tai įrodo šių metų suaugusiųjų mokymosi savaitės renginių katalogas. Jame - 277 renginiai, įvairiais nuotoliniais mokymosi būdais lapkričio 13 - 22 dieną nuvilnisiantys per Lietuvą. Juos organizuoja 111 suaugusiųjų švietimo, mokymo ir kultūros įstaigų bei organizacijų.

Būtinai turime pabrėžti, kad suaugusiųjų mokymosi savaitei buvo suplanuota daug daugiau renginių. Tačiau, būdama socialiai atsakinga organizacija, LSŠA paprašė organizatorius įgyvendinti tik tuos renginius, kuriems tiko mokymosi per nuotolį formatas.

Giliausia padėka renginių organizatoriams - nepraradusiems optimizmo ir nenuleidusiems rankų!

Atskleiskite nacionalinę suaugusiųjų mokymosi savaitės programą ir pasirinkite iš gausaus meniu jums labiausiai tinkančius. Juose ir susitiksime mokytis!

Nacionalinę 2020 metų suaugusiųjų mokymosi savaitės programą rasite: 

http://www.lssa.smm.lt/lt/wp-content/uploads/2014/06/2020_Savaites_NACIO...

Straipsnio autorė - dr. Vilija Lukošūnienė, jau 25 metus suaugusiųjų švietimui ir mokymusi paskyrusi andragogė, Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos valdybos pirmininkė, „Epale“ ekspertė.

Živilės Šimėnienės piešinys

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email
Refresh comments Enable auto refresh

Qed jintwerew 1 - 1 minn 1
  • RASA POCEVIČIENĖ's picture
    Ačiū už galimybę kasdien gauti mažą mokymosi stebuklą. Manau, kad organizatoriai, kaip ir visada, susiskaičiuos ir įsivertins rezultatus, bet aš manau, kad savaitė tikrai pavykusi, ir nesvarbu, kad ne taip, kaip įprastai, kaip buvome įpratę. O gal ir visai gerai, kad neįprastai. Nežinau, kaip jūs, bet aš - suaugusiųjų mokymosi savaitėse visada dalyvauju ir kaip lektorė, ir kaip klausytoja - savo nuotoliniuose renginiuose šiemet sulaukiau tikrai daugiau dalyvių, ir iš tokių nutolusių vietų, kad atvykti į Šiaulius jie tikrai nebūtų galėję. Taip pat, kaip ir aš tą pačią dieną galėjau dalyvauti seminaruose, vykstančiuose įvairiose Lietuvos vietose. Taigi, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą, tik reikia mokėtis tuo pasinaudoti.