Skip to main content
News
Aħbarijiet

Õpime kodus! Täiskasvanute e-õppe võimalused on koondatud uuele veebilehele opimekodus.ee

MTÜ Eesti Täiskasvanukoolitajate Kogukonna, Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Euroopa Täiskasvanuhariduse veebikeskkonna EPALE koostöös on valminud veebileht opimekodus.ee, mis koondab täiskasvanutele mõeldud distantsõppe võimalused. Veebilehelt leiab huviline tasuta ja tasulised e-koolitused, veebiseminarid ja muud internetipõhised õppimisvõimalused täiskasvanutele. Veebilehe kasutamine on kõigile tasuta ja sellele võib lisada kõiki täiskasvanutele suunatud tööalaseid ja vabahariduslikke e-koolitusi, veebiseminare, töötube ning muid digiõppe võimalusi sõltumata nende toimumise keskkonnast, keelest ja maksumusest.

Veebilehe loomise idee sai alguse vajadusest koondada ja jagada infot distantsõppe võimaluste kohta ka täiskasvanutele. Koolitajad saavad lehe kaudu teada anda oma e-koolitustest, õppijad saavad kogu info ühest kohast ning leiavad lihtsalt just neile vajaliku ning sobiva koolituse. Esimene nädal on näidanud, et veebilehte kasutatakse aktiivselt, kalendrisse on lisatud üle 300 erineva e-kursuse 70 koolitusasutuse poolt.

MTÜ Eesti Täiskasvanukoolitajate Kogukonna, Haridus- ja Teadusministeeriumi ning EPALE algatus #õpimekodus toetab täiskasvanuhariduse arengut ja täiskasvanute õppimist sellel keerulisel perioodil. Distantsõppele üleminek muutis enamike koolitajate tööplaane. On heameel näha, et täiskasvanute koolitajad on reageerinud kiiresti ning veebilehelt opimekodus.ee leiab iga huviline üha rohkem e-õppevõimalusi.

SA Kutsekoda juures tegutsev Euroopa täiskasvanuhariduse veebikeskkond Eestis EPALE on mitmekeelne veebikeskkond ja mõeldud kõigile, kes on kaasatud täiskasvanute koolitamisse või selle korraldamisse. Selle eesmärk on luua tugev üleeuroopaline täiskasvanute koolitajate kogukond ja parandada täiskasvanuõppe kvaliteeti ja kättesaadavust Euroopas. EPALE kogukond Eestis hõlmab ligi 1200 täiskasvanuõppe pakkujat.

Kontaktandmed

Georgi Skorobogatov

georgi@kutsekoda.ee

 

Login (1)

Trid tikteb artiklu?

Toqgħodx lura milli tagħmel dan!

Ikklikkja l-link t’hawn taħt u ibda ibgħat artiklu ġdid!

L-aħħar diskussjonijiet

EPALE 2021 Thematic Focuses. Let's start!

We invite you to enrich what is set to be an intense year ahead with your contributions and expertise! Let's start by taking parto in this online discussion. The online discussion will take place Tuesday 9 March 2021 from 10 a.m. to 4 p.m. CET. The written discussion will be introduced by a livestream with an introduction to the 2021 Thematic Focuses, and will be hosted by Gina Ebner and Aleksandra Kozyra of the EAEA on the behalf of the EPALE Editorial Board.

More

Diskussjoni ta’ EPALE: Il-forniment ta’ tagħlim ta’ ħiliet bażiċi

Il-ħiliet bażiċi huma trasversali. Dawn mhumiex rilevanti biss għall-politika edukattiva, iżda huma rilevanti wkoll għall-politiki tal-impjiegi, tas-saħħa, soċjali u ambjentali. Il-bini ta’ miżuri ta’ politika koeżivi li jappoġġjaw lill-persuni bi ħtiġijiet bażiċi ta’ ħiliet huwa meħtieġ mhux biss biex il-Perkorsi ta’ Titjib tal-Ħiliet ikunu suċċess, iżda wkoll biex jgħinu fil-bini ta’ soċjetajiet aktar reżiljenti u inklużivi. Id-diskussjoni online se ssir f’din il-paġna fis-16/17 ta’ Settembru bejn l-10:00 u s-16:00 CET u se tkun immoderata mill-Koordinaturi Tematiċi ta’ EPALE tal-EBSN

More