chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Pjattaforma Elettronika għat-Tagħlim għall-Adulti fl-Ewropa

tal-kamra tal-aħbarijiet

Aicina pieteikties latviešu valodas un integrācijas kursiem, kas notiks attālināti!

18/03/2020
minn Ginta Salmina
Lingwa: LV

Latviešu valodas aģentūra / Latvian Language Agency sākusi Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda projekta „Latviešu valodas apguve, lai sekmētu trešo valstu pilsoņu iekļaušanos darba tirgū 2” (Nr. PMIF/8/2019/3/01) īstenošanu. Ņemot vērā, ka sakarā ar Covid 19 vīrusa izplatību Latvijā ir izsludināta ārkārtas situācija un līdz ar to atceltas arī visas klātienes mācības, Latviešu valodas aģentūra aicina trešo valstu pilsoņus pieteikties latviešu valodas un integrācijas kursiem, kas notiks attālināti!

Pieteikšanās, rakstot uz e-pasta adresi erika.picukane@valoda.lv

 

Avots: integration.lv.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Qed jintwerew 1 - 3 minn 3
 • Sintija Ferdanska's picture
  Informācijas papildinājums: 
  Šie kursi plānoti latviešu valodas apguvei no A1 līdz B2 prasmes līmenim, un tie sāksies 2020. gadā pēc ārkārtas situācijas beigām. Nodarbības notiks 10‒15 cilvēku grupās, kursu apjoms ‒ 120 mācību stundu, kursu noslēgumā būs iespēja kārtot valsts valodas prasmes pārbaudi un saņemt valsts valodas prasmes apliecību.
  Trešo valstu pilsoņi, kuri vēlas pilnveidot latviešu valodas runātprasmi, tiek aicināti piedalīties interaktīvajos latviešu valodas sarunu klubos, kas notiks paralēli latviešu valodas apguves kursiem. Valodas klubos aicināti piedalīties gan latviešu valodas kursu apmeklētāji, gan arī tie, kuri pašlaik kursus neapmeklē. Laipni aicināti arī vietējie iedzīvotāji, kuri vēlas palīdzēt jauniebraukušajiem apgūt latviešu valodu.
  Papildus valodas apguvei projektā būs iespēja noklausīties kursu par integrācijai nozīmīgiem jautājumiem: par aktuāliem sociālajiem, sabiedriski politiskajiem, ekonomiskajiem un kultūras procesiem Latvijā. Integrācijas kursos tiks izmantotas inovatīvas un interaktīvas mācību metodes, tostarp lomu spēles, diskusijas u. tml. Integrācijas kursos varēs piedalīties ne tikai latviešu valodas apguves kursu apmeklētāji, bet arī citi trešo valstu pilsoņi, tāpat aicināti iesaistīties mērķgrupas pārstāvju tuvākie radinieki un vietējie iedzīvotāji.
  Visi projekta pasākumi ir bez maksas, LVA nodrošinās kursu apmeklētājus ar mācību materiāliem un mācību procesam nepieciešamajām kancelejas precēm.
 • Ilze Onzule's picture
  Kā tiks nodrošinātas mācības tiem, kuriem nav iespēju vai arī nepietiek pamatprasmju lietot datoru vai planšeti? Vai tie izkrīt no apmācību loka?
 • Elizabete Skricka's picture
  manuprāt, aktuāli un ļoti labi jautājumi. Bet ja cilvēks ir ieinteresēts un tiešām gribēs mācīties viņš atradīs veidu un uzzinās nepieciešamo informāciju, jo ja cilvēks nemaz nav ieinteresēts viņš atradīs dažādus attaisnojumus kapēc nevarētu vai kā. Kā arī domāju par šādiem cilvēkiem arī tiks padomāts, kuriem nav varbūt tik labu prasmju lietot datoru vai planšeti.