chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Pjattaforma Elettronika għat-Tagħlim għall-Adulti fl-Ewropa

tal-kamra tal-aħbarijiet

Notiks iedzīvotāju diskusija par saliedētu sabiedrību

05/02/2020
Lingwa: LV

Latvijas Pilsoniskā alianse ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas un British Council Latvia atbalstu aicina Rīgas iedzīvotājus iesaistīties diskusijā par saliedētu sabiedrību!

Šobrīd tiek izstrādāts pilsoniskajai sabiedrībai svarīgs dokuments - *Saliedētas sabiedrības politikas pamatnostādnes (2021-2027), kas noteiks, kāda saliedētības politika tiks ieviesta Latvijā turpmākajos 7 gados.  2019. gada oktobrī visā Latvijā norisinājās iedzīvotāju diskusijas par šo dokumentu, notikušo diskusiju apkopojumi tika nodoti Kultūras ministrijai, kas iedzīvotāju priekšlikumus ir iestrādājusi Saliedētas sabiedrības pamatnostādņu dokumenta projektā, un vēlētos pirms nodošanas Ministru kabinetam apstiprināšanai, to noprezentēt iedzīvotājiem un izdiskutēt par iespējamajiem uzlabojumiem, tādēļ februārī tiek organizētas iedzīvotāju diskusiju otrais posms, kurā:

  • Kultūras ministrijas pārstāvji iepazīstinās ar izstrādāto dokumenta projektu, sniedzot atgriezenisko saikni diskusiju dalībniekiem;
  • Diskusiju dalībnieki izvērtēs sagatavoto dokumenta projektu, un nepieciešamības gadījumā sniegs priekšlikumus tā uzlabošanai, lai pēc iespējas vairāk tas atbilstu iedzīvotāju vēlmēm.

Arī šie priekšlikumi tiks apkopoti un nodoti Kultūras ministrijai.

Rīgā diskusija notiks 13.februārīplkst. 16.00 Latvijas Pilsoniskās alianses birojā, Alberta ielā 13,6. stāvā.

Pieteikties diskusijām iespējams šeit.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Qed jintwerew 1 - 1 minn 1
  • Laila Kahanova's picture
    Tēma ir ļoti aktuāla un man patiesi žēl, ka esmu nokavējusi šo diskusiju. Cik saprotu, jauniegūtie secinājumi un ieteikumi tiks pielietoti no 2021- 2027 gadam. Manuprāt, līdz šim laikam tiek darīts viss, lai šķeltu sabiedrību. Pieļauju domu, ka tāds bija iepriekšējā perioda plāns. Kādam ir izdevīgi, ka cilvēki savā starpā "karo".
    Runājot ar paziņām, bieži esmu dzirdējusi, ka darbavietā ir aizliegts sarunāties ar kolēģiem (pat tad, ja tas nekādā veidā neietekmē pienākumu izpildi). Arī man ir tāda pieredze. Tādā veidā tiek bremzēta draudzīga kolektīva veidošanās.
    Priecājos par darbavietām, kurās tiek organizētas kolektīva sporta dienas, ekskursijas, svētki utt. Cilvēkam ir vajadzīga komunikācija un sociālā pieņemšana, lai viņš justos labi sabiedrībā.