chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Pjattaforma Elettronika għat-Tagħlim għall-Adulti fl-Ewropa

Riżorsa

Videotéka filmov s tematikou ochrany a tvorby životného prostredia

Lingwa: SK

Mibgħuta minn Peter Maľa

Slovenská agentúra životného prostredia ponúka možnosť požičania filmov, televíznych programov a videoprogramov s tematikou ochrany a tvorby životného prostredia z medzinárodných festivalov ENVIROFILM a EKOTOPFILM - ENVIROFILM.

V ponuke sa nachádza vyše 1300 titulov slovenských a zahraničných filmov s environmentálnym zameraním. Obsahuje filmy dokumentárne, prírodopisné, publicistické, umelecké, animované, výchovno-vzdelávacie, cestopisy, rozprávky, eseje a iné.

Filmy sú výbornou učebnou pomôckou nielen v rámci formálneho vzdelávania, ale aj pre vzdelávacie aktivity v kultúrno-osvetových strediskách, komunitných centrách, zariadeniach sociálnych služieb, univerzitách tretieho veku a ďalších inštitúciách, ktoré sa venujú vzdelávaniu dospelých.

Filmy sú na DVD a VHS nosičoch. Väčšina filmov je dabovaná alebo titulkovaná v slovenskom alebo českom jazyku. Používateľom videotéky sa môže stať každý občan Slovenskej republiky, ktorý dovŕšil 15 rokov.

Pravidlá požičiavania nájdete tu.

Awtur(i) tar-Riżorsa: 
Slovenská agentúra životného prostredia
Data tal-pubblikazzjoni:
L-Erbgħa, 5 Frar, 2020
Ittajpja r-Riżorsa: 
Oħrajn
Pajjiż:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn